Вперше у Рівному відбудеться відкриття фотовиставки у галерейному форматі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вперше у Рівному відбудеться відкриття фотовиставки у галерейному форматі «Забута роль України у золоту епоху гвинтової авіації»

Метою виставки є розкриття фактів про значні досягнення  вітчизняної авіапромисловості та про їхніх справжніх авторів.

Виставка проводиться у межах святкування Дня Державності України у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Короленка, 6) 28 липня 2022 року о 16 год.

На виставці буде представлено пів сотні світлин із зображенням авіаційної техніки, створеної в Україні та українцями за її межами. Світлини демонструють поступальний розвиток української авіаційної думки в складні 20-40-ві рр. ХХ ст.

Представлені фотоматеріали на виставці є результатом багаторічної архівної та пошукової роботи дослідника авіації Дмитра Ліневича. Завдяки ґрунтовному дослідженню теми гвинтової авіації, сьогодні є можливість побачити багато свідчень українського внеску в історію авіації першої половини ХХ ст., а також того, як насправді багато було приховано і забуто.

Із розв’язанням росією варварської війни в Україні, загостренням ворожої пропаганди  про історичну меншовартість українського народу реалізація такого культурного проєкту приверне увагу суспільства до великих досягнень в українській авіаційній науці в 20-40-х рр. ХХ ст.

Виставка діятиме впродовж липня-серпня. Вхід вільний.

ОРГАНІЗАТОРИ виставки: Дослідник авіації Дмитро Ліневич, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.