fbpx

Відома астрологиня розповіла, що принесе жовтень різним знакам зодіаку

Відома астрологиня Анжела Перл зробила астрологічний прогноз на жовтень для представників усіх знаків зодіаку.

Жовтень обіцяє Овнам позитивні зміни і радість. Справи на роботі йтимуть добре. Будьте пильні, щоб уникнути дрібних неприємностей. Не відмовляйтеся від вигідних пропозицій, але думайте раціонально – не давайте емоціям взяти гору. Наприкінці місяця на Овни отримають прибуток, допомогу від держави, чи позитивні фінансові новини.

Жовтень для Тельців стане місяцем нових звершень. Астрологиня рекомендує звернутися за підтримкою до рідних, а також уважно ставитися до сфери особистого життя. До середини місяця тельців очікує подорож, дорога, це може бути навіть переїзд чи еміграція. А ті, хто перебуває в іншій країні, зможуть нарешті повернутись додому.

У жовтні близнюків чекає нова робота, новий колектив, нові правила. Жовтень – час змін. Ви захочете кардинально змінити все, що вас оточує. Почніть із зовнішності. Чекайте на приємні новини від своїх близьких. У жовтні можна сміливо ухвалювати відповідальні рішення. З 25 жовтня і по 8 листопада, коли почнеться коридор затемнень, не варто робити нічого радикального, щоб не стати заручниками своєї необачності та не потрапити у глухий кут.

Жовтень для раків — час самоаналізу та догляду за здоров’ям. Події в особистому житті розвиватимуться досить бурхливо. Вам необхідно зрозуміти свою мету, цінності, тоді можна сміливо змінювати життя. На вас чекає хороша новина, що стосується дітей.

На початку місяця Меркурій розвертається у прямий рух у 2 будинку грошей — леви отримають очікувані гроші чи роботу. Кар’єрні і фінансові питання вирішуватимуться легко. У жовтні висока можливість поміняти режим, харчування, свою щоденну рутину. Плани можуть несподівано змінюватись.

Жовтень цього року — чудовий час для дів, щоб планувати щось, проводити переговори, поїздки, підписувати угоди. Можливі кардинальні зміни в щоденній рутині. Те, що вам заважало рухатися вперед – зникне. З’явиться шанс на нові стосунки, можете помиритися з тим, з ким були у сварці.

25 жовтня відбудеться Сонячне затемнення у 2-му будинку — це означає для терезів знайомство з людиною, яка допоможе вирішити фінансові проблеми. Це можуть бути вигідні інвестиції, збільшення доходів. Розворот планети в 12-му домі гороскопу говорить про те, що відбудеться звільнення від усього непотрібного. Настав час впускати в життя зміни та активно працювати над створенням кращого майбутнього.

У скорпіонів може змінитися робота або керівництво. Справи зрушаться з мертвої точки й Скорпіони зможуть отримати гроші, документи, відновити ділові контракти або почати щось нове.

Після другого жовтня стрілець можете отримати робочі перспективи, кар’єра почне налагоджуватися. Можуть з’явитися нові ідеї, клієнти і доходи. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Може статися зустріч із кимось із минулого. Настає час активної роботи над кар’єрою.

Козероги повинні бути готові до роз’їздів та подорожей. До кінця місяця очікується рух у домі грошей і доходів, прихід фінансування. В кінці місяця є ймовірність повернутися на стару роботу чи помиритися з тими, з ким були у сварці.

Водоліїв чекає цікаве спілкування, корисні знайомства, навчання, зустріч із важливою людиною, придбання техніки, підписання документів. У фінансовому плані буде дуже добрий кінець року, вдалі покупки. Ви матимете нагоду позбутися всього, що заважало щастю, вирішити складні питання та завершити період конфліктів у сім’ї чи діловому оточенні.

Настає час активних дій, і вже з 5 жовтня Риби зможуть активно працювати, щоб залучити до життя позитивні зміни. Проясниться ситуація з фінансами, можете купити чи продати щось велике. 11 жовтня фінанси наче зваляться на вас із неба. Жовтень — гарний час для схуднення та піклування про себе.

Джерело: https://life.nv.ua/