Відома астрологиня розповіла, що принесе жовтень різним знакам зодіаку

Діліться корисною інформацією з друзями:

Відома астрологиня Анжела Перл зробила астрологічний прогноз на жовтень для представників усіх знаків зодіаку.

Жовтень обіцяє Овнам позитивні зміни і радість. Справи на роботі йтимуть добре. Будьте пильні, щоб уникнути дрібних неприємностей. Не відмовляйтеся від вигідних пропозицій, але думайте раціонально – не давайте емоціям взяти гору. Наприкінці місяця на Овни отримають прибуток, допомогу від держави, чи позитивні фінансові новини.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Жовтень для Тельців стане місяцем нових звершень. Астрологиня рекомендує звернутися за підтримкою до рідних, а також уважно ставитися до сфери особистого життя. До середини місяця тельців очікує подорож, дорога, це може бути навіть переїзд чи еміграція. А ті, хто перебуває в іншій країні, зможуть нарешті повернутись додому.

У жовтні близнюків чекає нова робота, новий колектив, нові правила. Жовтень – час змін. Ви захочете кардинально змінити все, що вас оточує. Почніть із зовнішності. Чекайте на приємні новини від своїх близьких. У жовтні можна сміливо ухвалювати відповідальні рішення. З 25 жовтня і по 8 листопада, коли почнеться коридор затемнень, не варто робити нічого радикального, щоб не стати заручниками своєї необачності та не потрапити у глухий кут.

Жовтень для раків — час самоаналізу та догляду за здоров’ям. Події в особистому житті розвиватимуться досить бурхливо. Вам необхідно зрозуміти свою мету, цінності, тоді можна сміливо змінювати життя. На вас чекає хороша новина, що стосується дітей.

На початку місяця Меркурій розвертається у прямий рух у 2 будинку грошей — леви отримають очікувані гроші чи роботу. Кар’єрні і фінансові питання вирішуватимуться легко. У жовтні висока можливість поміняти режим, харчування, свою щоденну рутину. Плани можуть несподівано змінюватись.

Жовтень цього року — чудовий час для дів, щоб планувати щось, проводити переговори, поїздки, підписувати угоди. Можливі кардинальні зміни в щоденній рутині. Те, що вам заважало рухатися вперед – зникне. З’явиться шанс на нові стосунки, можете помиритися з тим, з ким були у сварці.

25 жовтня відбудеться Сонячне затемнення у 2-му будинку — це означає для терезів знайомство з людиною, яка допоможе вирішити фінансові проблеми. Це можуть бути вигідні інвестиції, збільшення доходів. Розворот планети в 12-му домі гороскопу говорить про те, що відбудеться звільнення від усього непотрібного. Настав час впускати в життя зміни та активно працювати над створенням кращого майбутнього.

У скорпіонів може змінитися робота або керівництво. Справи зрушаться з мертвої точки й Скорпіони зможуть отримати гроші, документи, відновити ділові контракти або почати щось нове.

Після другого жовтня стрілець можете отримати робочі перспективи, кар’єра почне налагоджуватися. Можуть з’явитися нові ідеї, клієнти і доходи. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Може статися зустріч із кимось із минулого. Настає час активної роботи над кар’єрою.

Козероги повинні бути готові до роз’їздів та подорожей. До кінця місяця очікується рух у домі грошей і доходів, прихід фінансування. В кінці місяця є ймовірність повернутися на стару роботу чи помиритися з тими, з ким були у сварці.

Водоліїв чекає цікаве спілкування, корисні знайомства, навчання, зустріч із важливою людиною, придбання техніки, підписання документів. У фінансовому плані буде дуже добрий кінець року, вдалі покупки. Ви матимете нагоду позбутися всього, що заважало щастю, вирішити складні питання та завершити період конфліктів у сім’ї чи діловому оточенні.

Настає час активних дій, і вже з 5 жовтня Риби зможуть активно працювати, щоб залучити до життя позитивні зміни. Проясниться ситуація з фінансами, можете купити чи продати щось велике. 11 жовтня фінанси наче зваляться на вас із неба. Жовтень — гарний час для схуднення та піклування про себе.

Джерело: https://life.nv.ua/