fbpx
грудня

Відома астрологиня розповіла про складні дні середини грудня 

Діліться інформацією з друзями:

Грудень наповнює життя новими яскравими фарбами та світлими емоціями. Це час, коли позитивних подій значно більше, ніж негативних. Люди вірять у казку, тому і самі стають більш відкритими до взаємодії з оточенням, добрішими та сміливішими.

Відома астрологиня Марина Скаді назвала ключові дати та астрологічні явища середини грудня, які матимуть вплив на настрої та поведінку людей. Скористайтеся підказками та проведіть цей час із максимальною користю для себе.

У грудні важливо не поспішати.

Прагнення прискорити ті чи ті події призведе до нових помилок, виходу з ладу техніки та обладнання, перешкод. Зараз вигідніше зайняти вичікувальну позицію, а ухвалення доленосних рішень краще відкласти до першого сходу Сонця після Зимового Сонцестояння. Воно настане 21 грудня о 23:48 за київським часом.

7 грудня о 00:08 Меркурій увійшов до знаку Козорога, де й перейде до ретроградного руху від 29 грудня на три тижні. Цей транзит допоможе навести лад в інформаційному просторі – багато стане зрозумілим, з’явиться більше правдивих фактів. А повня місяця 8 грудня може сприяти певному інформаційному вибуху, проясненню таємниць, громадському обуренню. У період спадного Місяця (9-22 грудня) буде легше знайти рішення заплутаним питанням та завданням.

Із 10 грудня починається час конкретних дій, стабілізації почуттів, раціонального використання ресурсів, соціальної активності. Романтика та захоплення відійдуть на другий план, але багато пар захочуть офіційно оформити свої взаємини. Друга та третя декади грудня – період спаду творчої продуктивності, життєвої визначеності, передбачуваності у роботі та взаєминах, завершення проєктів.

На зовнішньому плані середина місяця – тривожна. Відбувається активізація руйнівних енергій, питань життя та смерті, тиску з боку ru-агресора. Можливі різні техногенні аварії, природні катастрофи, стихійне лихо.

11-13 грудня – емоційно складний період, час ошуканих очікувань та боротьби протиріч, помилок.

Необхідно звести до мінімуму можливість потрапляння в екстремальні ситуації, уникати ризику, зокрема у фінансових справах. Діяльність у напруженій ситуації може призвести до помилкових рішень, емоційного вигоряння та психологічних зривів.

17 грудня Меркурій у гармонійному аспекті з ретроградним Ураном посилює інтелектуальні здібності, допомагає вирішити складні питання нестандартними методами.

У третій декаді грудня загальне енергетичне тло та психологічний клімат стануть набагато гармонійнішим. Нові ідеї та заряд оптимізму допоможуть реалізації задумів. Головне в цей час – частіше бути серед людей, проявляти соціальну активність, не падати духом, як би складно все не здавалося на перший погляд.

https://tsn.ua/