fbpx
Від блогерства до письменництва

Від блогерства до письменництва

Діліться інформацією з друзями:

Юна рівнянка Дарина Ясенчук видала власну книжку. Від блогерства до написання книжки — такий шлях пройшла авторка.

Ще зовсім недавно юна рівнянка Дарина Ясенчук почала вести свій власний блог з оглядом книжок, які прочитала. І от від блогерства вона перейшла до написання. У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбудеться презентація книги Дарини Ясинчук «Бєжа шпигунка».

28 травня о 12:00 презентацію книги «Бєжа шпигунка» юної авторки з Рівненщини – Дарини Ясинчук у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, вул. Київська, 18.

Дарина з самого дитинства захоплюється книгами, а вже з часом почала писати сама невеликі історії.  Найчастіше вона описувала та вигадувала пригоди своїх домашніх улюбленців. Згодом її сестра, якій Дарина показувала свої оповідання запропонувала їх скласти в історію. Так з’явилася дебютна книга юної авторки  «Бєжа шпигунка». В ній вона розповідає захоплюючі пригоди котиків, які точно не залишать нікого байдужим. Дізнатися більше про книжку, творчість, поставити запитання та багато іншого ви зможете на презентації.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-74-86 (відділ сімейного читання).

Читайте також: Власний книжковий блог створила школярка з Рівненщини

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.