fbpx

В Рівненському Органному залі відкриється виставка загиблого Максима Кривцова

Пам’ять про талановитих українців має жити! Про людей, що творили історію у ніші мистецтва і на полі бою. Таким був і рівнянин Максим “Далі” Кривцов.

Він став на захист держави від початку російсько-української війни у 2014 році, був добровольцем у “Правому Секторі”, потім воював у батальйоні “Вовки Да Вінчі”. Відомо, що Далі  був учасником Революції Гідності у 2013-2014 роках, після чого став до лав ЗСУ. Згодом він працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub. Після повномасштабного вторгнення росіян у 2022 році боєць повернувся на фронт. Загинув Максим 7 січня 2024 року…це був трагічний день. День смутку, розпачу та світлих спогадів про непересічну особистість, справжнього Героя .

Громадська організація Молодіжна платформа «Яскраво» за підтримки Рівненської обласної філармонії запрошує на відкриття виставки «Далі: Я поверну собі своє життя, обіцяю». Цей проєкт присвячений пам’яті поета та військового, нашого земляка. Експозиція складається з 24 фоторобіт і доповнена його поезією. Планувалася вона ще за життя автора, організатори встигли обговорити концепцію заходу.

Відкриття: субота 10 лютого 16:30

Локація: Мистецький цоколь Зали камерної та органної музики (вул. Соборна 137)

Триватиме виставка з 10 по 24 лютого включно.

До уваги відвідувачів: Кошти з продажу/ аукціону робіт будуть перераховані на підтримку та збереження пам’яті про Максима.

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги