В Поліклініці на Північному маленьких рівнян зустрічатиме казковий “допомагайко”

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні у дитячій поліклініці, що у Рівному на вулиці Грушевського, діткам роздають кульки та розмальовки з казковим персонажем, якому потрібно придумати ім’я. Медичний заклад КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги “ПІВНІЧНИЙ” РМР проводить конкурс, серед усіх жителів Рівненської громади, на ім’я для корпоративного персонажа.

«Привіт! Я буду допомагати діткам не боятися лікарів та розповідати про здоровий спосіб життя. Допоможіть придумати мені і’мя!», – звертається до малюків  казковий герой, який поки що немає імені.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі, який триватиме до 1 лютого 2021 року, приймають варіанти від учасників. Далі комісія обере 10 варіантів імен для корпоративного персонажа. Під час другого етапу до 15 лютого відбуватиметься голосування на офіційній інтернет-сторінці конкурсу https://pivnichnyi.rv.ua/konkurs. За його результатами оберуть переможця конкурсу та двох призерів, яких відзначать пам’ятними призами.

Ім’я корпоративного персонажу повинно складатися з одного слова українською мовою – мати позитивне і доброзичливе звучання та значення – не повторювати назви існуючих та добре відомих назв та торгових марок.

Вимоги до заявки: учасники конкурсу повинні придумати “Ім’я корпоративного персонажу” відповідно до зображення персонажу розміщеного на офіційній сторінці конкурсу https://pivnichnyi.rv.ua/konkurs – відправити варіант та контактну інформації (ПІП, контактний номер телефону, електронну адресу) за допомогою онлайн форми розміщеної на офіційній сторінці конкурсу https://pivnichnyi.rv.ua/konkurs

Діліться корисною інформацією з друзями: