Університету на Рівненщині присвятили новий випуск тревел-проєкту відомого телеведучого Олександра Педана

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нещодавно він із знімальною групою побував в Острозі і відзняв Острозьку академію у другому сезоні свого освітнього тревел-проекту “УніверCheck”

Телеведучий Олександр Педан продовжує мандрувати Україною, знімаючи другий сезон свого освітнього тревел-проекту “УніверСheck”.


7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Читайте такожВолонтер вивіз з найнебезпечніших районів більше півсотні людей


За сюжетом, разом із 17-річною донькою Лерою вони вирушають у мандри українськими вишами – дізнаються про розмаїття спеціальностей, інспектують гуртожитки, знайомляться з місцевим студентським ком’юніті, досліджують логістику та особливості міста, у якому знаходиться виш. А головне – закликають вступати у вітчизняні університети!

“Попри важку ситуацію, я переконаний, що в України велике майбутнє, – каже Олександр Педан. – Наше завдання – мотивувати молодь залишатися в країні, показати перспективи навчання, працевлаштування, розвитку тут. Для цього покликаний проект “УніверCheck”. Ми розповідаємо, скільки класних і прогресивних вишів є в Україні, а цього сезону ще й робимо акцент на професіях і можливостях професійного росту”.

Одним із навчальних закладів, куди завітала знімальна група проекту, став Національний університет “Острозька академія” на Рівненщині. Це альма-матер Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Також тут навчається боєць полку “Азов” Дмитро Козацький із позивним “Орест”, чия світлина з “Азовсталі” “Світло переможе” стала відомою на весь світ. А цьогоріч студенткою Острозької академії стала ще й Заслужена артистка України Ірма Вітовська.

“Те, що студентами та випускниками є такі освічені, патріотичні та успішні люди, свідчить про високий рівень навчання у виші, – каже Олександр Педан. – Тож ми не могли оминути Острозьку академію і вирішили розкрити її у другому сезоні “УніверСheck”.

Нові випуски освітнього тревел-проекту “УніверСheck” можна буде побачити на початку 2023 року на YouTube-каналі Олександра Педана.