Учасниці “Пузатої мами 2021” вийдуть на подіум

Діліться корисною інформацією з друзями:

Фінальне шоу проєкту «Пузата мама» вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться 17 жовтня на площі перед ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА” Початок о 14 годині.

На фіналі вагітні влаштують справжнє шоу з постановками виходів від хореографа Дани Антончук. Також у цей день відбудеться зустріч учасниць попередніх сезонів проєкту разом зі своїми малюками, парад двійнят та багато розваг.

– Те, що відбувається з мамою під час вагітності вливає на розвиток малюка, здоров’я, формування уявлень про саме материнство. Саме тому, ми оточуємо наших учасниць любов’ю, увагою в які додаємо ще й корисні знання.  Проект “Пузата мама”  – це не лише активне дозвілля у колі матусь, а й можливість отримати потрібні навички, які знадобляться  під час вагітності, пологів та догляду за малюками, а також розуміння того, що вагітність – це особливий стан, який поважається і підтримується у суспільстві. – розповідає засновниця проекту Оксана КРАВЕЦЬ.

На території облаштують ярмарок майстрів Handmade. Тут можна буде придбати вироби ручної роботи та різноманітні аксесуари.

І звичайно ж, будуть локації для фото – яскрава фотозона від  Студії декору decor_kazka_rv та  сімейна від гіпермаркету меблів dybok.com.ua. 

На діток чекатимуть розваги разом із аніматорами від Агенціії дитячих свят “Кукуся”.

Святкову програму заходу відкриють:

  • артистка та супермодель Єва Шмідт та “Evа_lution”
  • учасники Школи вокалу Олени Тарновецької
  • Зразковий естрадний хор „ФАНТАЗІЯ” Рівненського МБК