У Рівному розпочав роботу літній табір «Фенікс»

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Літній розважально-адаптивний табір соціального партнерства «Фенікс» відсьогодні діє при ресурсному центрі підтримки інклюзивної освіти, котрий працює на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Сьогодні відбулося офіційне відкриття табору, у якому взяли участь депутати обласної ради Алла Черній, Катерина Самардак.

У таборі відпочиватимуть 12 діток з особливими освітніми потребами та з соціально незахищених сімей. Протягом двох тижнів на них чекають ігри, спортивні заняття, майстер-класи, творчі майстерні та багато інших цікавинок. У межах роботи табору діти відвідають виставу в обласному театрі ляльок, побувають у парку історичної реконструкції «Городище Оствиця».


Читайте також: У Рівному комунальною власністю управлятиме нова начальниця


Вперше таборування у «Феніксі» відбулося у 2019 році. Натомість торік, у зв’язку з пандемією, табір не діяв. Нині ж з дітками знову працюватимуть тренери-педагоги, психологи, волонтери, забезпечуючи їм цікавий та пізнавальний літній відпочинок.

Адже, як стверджують батьки діток, таборові активності дають їм змогу не лише весело відпочивати, а й активно розвиватися, спілкуватися та пізнавати світ.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: