fbpx

У Рівному лікують мистецтвом

Діліться корисною інформацією з друзями:

Майже півсотні картин, намальованих важкопораненими ветеранами АТО/ООС та родинами загиблих, будуть представлені глядачам на благодійній виставці «Мистецтво, що лікує» у Рівному у художній галереї Євро-Арт.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Такий захід організовує секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян у співпраці із художньою галерею Євро-Арт, Рівненським будинком ветеранів та громадською організацією «Рівне Разом», аби допомогти рідним загиблих Героїв російсько-української війни, які нині сам на сам боряться з важкими недугами та потребують дороговартісного лікування.

«Картини для виставки намалювали самі ветерани російсько-української війни на заняттях із арт-терапії, які вже четвертий рік поспіль проводить наш Рівненський будинок ветеранів, – розповідає Віктор Шакирзян. – Кожна із цих картин містить в собі історію боротьби життя зі смертю, історію сили волі, надії і сцілення. Я б дуже хотів, щоб цей захід привернув увагу рівнян до долі родин захисників нашої країни, які після втрати своїх рідних залишилися наодинці з проблемами, які вони не можуть вирішити самостійно».


Підтримали таку ідею й українські художники зі світовим ім’ям – Гаяне Атаян та Наталія Герасименко, а також Рівненська обласна організації спілки художників презентують свої твори на благодійній виставці, аби допомогти зібрати кошти на потреби хворих.

Організатори звертаються до рівнян, адже стати благодійником може кожен – придбавши картину із колекції Рівненського будинку ветеранів, у період із 24 листопада до 19 грудня у художній галереї «Євро-Арт» за адресою Проспект Миру, 4 у Рівному.

Окрема подяка: Галереї європейського живопису – Євро-Арт за безкоштовно надані в оренду приміщення. Також висловлюємо велику подяку українським художницям Гаяне Атаян та Наталія Герасименко, твори яких стануть частиною благодійної виставки.