У Києві вже готуються святкувати Новий рік

Діліться корисною інформацією з друзями:

До Нового року залишається ще трохи більше ста днів, але в Києві вже на повну готуються до свята. Організатори новорічного гуляння на Софійській площі розповіли, якою буде цього року головна ялинка країни, і показали, як вона виглядає на проєкті.

Киян і гостей міста вирішили здивувати – головна ялинка країни буде найбільш незвичною за останні роки.

“Тематика Нового року 2021 – казковий ліс. Головна ялинка країни цього разу буде дивувати всіх. В її основі буде створено великий пень, а сама ялинка буде штучною. У січні цього року ми провели відповідні заміри і вже готові до втілення наших планів”, – розповідає сайту “Сьогодні” Ігор Добруцький, президент Folk Ukraine, яка організовує новорічні свята на Софійській площі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За його словами, всередині пенька будуть різноманітні фотозоні і активності.

“Площа казкового пенька – 34 метри, а його діаметр приблизно 10 метрів. Потрапити в нього бажаючі зможуть через великі двері і вийти, спустившись спеціальною драбиною. У пеньку відкриватимуться віконця, а з них – визиратимуть сови. Пень буде служити підставкою і на ньому ми встановимо головну ялинку країни. Ми прикрасимо її спеціальної зіркою. Висота конструкції з ялинкою – до 31 метра. Це найвища ялинка на Софійській площі”, – ділитися Ігор Добруцький.

Ялинку прикрасять тематичними іграшками – це лісові звірі, шишки, грибочки, жолуді. Плюс яскраві лампочки у вигляді свічок. Організатори зазначають, що новорічні свята безпосередньо залежатимуть від ситуації з коронавірусом.

“Якщо все буде добре, то всі бажаючі зможуть зайти в казковий пень і зробити там яскраві фото. Але ми врахували і найгірший варіант. Якщо масові заходи будуть заборонені в місті, то люди зможуть просто помилуватися оздобленням новорічної красуні “, – пояснює Добруцький.

Навколо головної ялинки на Софійській площі розставлять п’ять фотозоні з штучними ялинками поменше – від 8 до 10 метрів. Кожна фотозоні буде з різними лісовими героями – ельфами, гномами і лісовими тваринами. Всі бажаючі зможуть біля них сфотографуватися. З’явиться ялинка і на Контрактовій площі, її планують прикрасити елементами Петриківського розпису.

Джерело: сайт Сьогодні