fbpx

У Квасилові невдовзі відбудеться благодійний концерт Віктора Павліка

Діліться інформацією з друзями:

19 листопада о 19:00 у Квасилівському будинку культури відбудеться  благодійний концерт за участі народного артиста України Віктора Павліка. Він прагне долучитися до відновлення культурного осередку Рівненської громади та допомогти зібрати кошти на ремонт будинку культури у Квасилові.

Йдеться про ремонт будівлі Квасилівського будинку культури, облаштування навчальних аудиторій, придбання необхідного для навчання дітей обладнання. Усе задля того, аби діти у Квасилівському будинку культури мали всі необхідні умови для розвитку своїх талантів.

“В тяжкий час допомагають світлі люди. Ми запустили процес відродження в Квасилівському  будинку культури і нам дуже приємно, що до нашої ініціативи долучився Віктор Франкович. Просимо усіх долучитися  до поширення інформації про наш будинок культури. Та про концерт Віктора Павліка. Адже частина коштів від продажу квитків, піде на ремонт нашого БК. Для наших діток. Ось чому важливо, щоб якомога більше людей прийшло на концерт. Саме зараз волонтери займаються розповсюдженнями квитків”, – розповів організатор концерту, виконувач обов’язків керівника Квасилівського будинку культури  Павло Дмитришин.

Підтримати цю ініціативу вирішив і секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. Каже переконаний, депутатський корпус Рівнеради, керівництво міста, теж підтримають цю ідею і зроблять все можливе, аби Квасилівський будинок культури отримав новий творчий подих і став місцем активного мистецького життя.

“Все залежить від нашої участі, активності, бажання стати учасниками, дійсно, корисного і важливого для всієї нашої громади проєкту. Особливо, для дітей – це дуже важливо, бо вони мають займатися в нормальному приміщенні і ми мусимо подбати про їхню безпеку, про те, аби вони мали змогу розвивати свій талант, бачити у себе в закладі кращих українських артистів, спілкуватися з ними і переймати їхню майстерність. На мою думку, цей проект вдало поєднує всі ці аспекти і допоможе в розвитку закладів культури нашого міста.”, – зазначив Віктор Шакирзян.

До слова, кілька відомих українських артистів уже дали попередню згоду долучитись до вищезгаданого проєкту. Їхні імена організатори акції поки тримають у секреті.