fbpx

Твори рівненських письменників стали піснями

Твори рівненських письменників та поетів стали піснями.

Під час урочистого вечора до Всесвітнього дня письменника «Поезія рівненських письменників у пісні» твори рівненських письменників стали піснями. Цей захід зібрав у #бібліотека_на_Лебединці шанувальників українського слова і української пісні. Ведуча заходу в. о. голови Рівненської організації Національної спілки письменників України, голова Українського клубу авторської пісні та співаної поезії Валентина Люліч розпочала творчу імпрезу хвилиною мовчання – згадали тих, хто стояв біля витоків створення Національної спілки письменників України і тепер уже не з нами. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Літературну премію імені Уласа Самчука 2023 року у Рівному отримала авторка історичної роботи

Світлана Хом’як, заступник начальника управління культури і туризму ОДА вручила почесні грамоти для спілчан. Почесні грамоти були вручені також головою Рівненського обласного об’єднання «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Іваном Вєтровим та головою Рівненської міської «Просвіти» Катериною Сичик за активну просвітянську роботу.

Від Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки привітав учасників і вручив грамоти її голова – композитор Андрій Пастушено. Велику цікавість викликали виступи метрів українського слова, що творили письменницьку спілку Рівненщини, берегли і бережуть український дух: Микола Тимчак, Євген Шморгун, Лідія Рибенко, Анна Лимич. Розчулив публіку відомий письменник і журналіст Віктор Мазаний піснею на слова Олександра Богачука. Кращим подарунком для майстрів слова стало виконання їхніх творів, покладених на музику, популярними музикантами. Серед виконуваних пісень були і авторські.

Надзвичайно приємно, що до заходу долучилися ВПО – люди, які вимушено полишили свою домівку і знайшли прихисток у нашому місті  Рівне –знаний поет і художник, лауреат Шевченківської премії Анотолій Кичинський, та молодий поет з Сєвєродонецька Андрій Красильников..

Тепла атмосфера заходу сприяла активному спілкуванню гостей і створенню неформальної обстановки.

Бережіть себе та Україну!

Читайте також: Під Бахмутом загинула медикиня бригади “Холодний Яр”

%d блогерам подобається це: