Цікаві факти про День святого Миколая

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цікаві факти про День святого Миколая.

Святий Миколай — справжній святий, а не вигаданий персонаж. Чоловік заслужив своє звання благочестивими справами та допомогою бідним.Добро на Різдво традиційно прийде до Рівного

  • Через те, що святий Миколай в реальності рано залишився без батьків, його вважають захисником сиріт. В дитячих будинках обов’язково влаштовують святкування з подарунками.
  • За легендою, подарунок від святого Миколая може отримати лише та дитина, яка була слухняною цілий рік. Якщо ж малеча не слухалася старших, вередувала, тоді під подушкою знайде різку.
  • Вважається, що святий Миколай або його батьки жити біля моря та, можливо, працювали рибалками. Тому його вважають ще й захисником моряків. Під час шторму моляться святому, щоб він утихомирив стихію.
  • Святого Миколая знають в усьому світі, але його батьківщиною вважається Туреччина. Там жили його батьки та народився сам чоловік.
  • Вчені провели цікаве дослідження, щоб дізнатися, який вигляд мав святий Миколай. Згідно з даними, його зріст був 167 см, шкіра була оливкового кольору, а очі — карі. Припускають, що святий також був вегетаріанцем.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вірьте в Диво!