fbpx

Старовинні колядки та щедрівки з Харківщини, Донеччини та Луганщини звучатимуть у театрі Рівного

Діліться інформацією з друзями:

З якими піснями жителі сходу України впродовж століть зустрічали Різдво і Новий Рік? Як багато колядок та щедрівок з цих регіонів ви знаєте або ж чули бодай раз? Запевняємо, вони просто неперевершені у своїй красі — уже з перших звуків вас огорне приємне тепло і промайне невловний спогад, неначе ви їх знаєте з самого дитинства!

21 грудня у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі Анжеліка Рудницька і Роман Меліш під потужний симфонічний супровід Liatoshynskyi Capella Національного будинку музики представлять старовинні колядки та щедрівки з Харківщини, Донеччини та Луганщини.

Автор проєкту – відомий український композитор Євген Петриченко – ретельно відібрав фольклорні першоджерела та на їх музично-вербальній основі створив унікальні вокально-оркестрові композиції.

Пісні, що ви почуєте на концерті, презентують широку змістовну, часову та географічну амплітуду: від дохристиянських уявлень про створення світу до біблійних сюжетів.Хтозна, можливо саме на «Коляді» ви знайдете для себе нові улюблені різдвяні пісні? Перед концертом ви можете послухати їх у вільному доступі на стрімінговому сервісі Sound Cloud. Квитки тут

Виконавці: Liatoshynskyi Capella, Богдан Пліш /диригент/, Роман Мелиш, Анжеліка Рудницька, ансамблі та солісти з Києва, Бахмута, Слов’янська, Краматорська, Рівного, Чорткова, Кривого Рогу.