Спортивне дозвілля у ліцеї на Рівненщині

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Працівники комунального закладу ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради розпочали 2022 рік з вручення нагород територіальним громадам, які стали переможцями області у галузі спорту 2021 року.

Цього разу завітали до Головинського ліцею для вручення нагороди за ІІІ місце в рейтингу «Спортивне сузір’я» Рівненської області Головинській громаді та провести фестиваль здорового способу життя серед місцевих школярів

До участі у естафетах долучились шість команд учнів середніх класів. На кожному із п’яти стартів дітей очікували нові випробовування, різноманітний спортивний інвентар та вимога якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Впродовж змагань кожна команда демонструвала свою вправність, спритність та, що важливо, злагодженість дій. Ці складові і допомогли команді «Стріла» вибороти перемогу з перевагою в один бал.

На завершення, переможець та призери фестивалю були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та подарунками від Відділення НОК України в Рівненській області. Окрім того, всі учасники отримали на згадку брендовані сувеніри НОК.  .

Пресслужба “Спорт для всіх Рівненщини”

Діліться корисною інформацією з друзями: