Що принесе рівнянам наступний рік прогнозує астролог

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Пандемія показала, наскільки невдячною є справа заглядати вперед. Більшість людей через непередбачуваність ситуації живе одним днем.

Проте чи не кожному все ж кортить дізнатися: а що ж буде далі? Астролог Рената Раєвська склала детальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2021 рік. Детальний прогноз вона оприлюднила у соцмережах.

«Овнам необхідно буде розібратися в 2021 році з тим, яким шляхом ви заробляєте, як багато витрачаєте, а головне – на що. Потрібно буде постаратися зберегти той самий матеріальний рівень при тих же заробітках, якщо ви не плануєте змін. Варто наводити лад у справах. Можливо, ви витрачаєте забагато, а може, навпаки: пора вкладати законсервовані гроші в активи. Як надлишкові, так і недостатні витрати можуть заважати вам розвиватися. Не забувайте протягом року шукати покровителів. Хтось повинен знайти забезпеченого чоловіка, а хтось примудритися залучити інвесторів до своєї мети.

Останні роки Телець живе за принципом «все або нічого». Міняєте під себе реальність, поспішаєте і робите помилки. Влаштовуєте революцію там, де потрібен штиль. Але це ще не межа ваших амбіцій. Якщо дуже захочеться все поміняти і в 2021 році руки нарешті до цього дійдуть, то пам’ятайте, що кардинальні зміни з повним спаленням мостів можна робити тільки тоді, коли вже зовсім нічого втрачати. Вам потрібно переглянути свої амбіції. Подумайте, чи та ви людина, за якою можуть піти оточуючі? Чи можете ви робити те, що хочете.


Дієтологиня назвала кращий осінній напій для зміцнення організму

Близнята різко і несподівано для себе переживуть ланцюг різноманітних подій. Ви можете втратити віру в себе і в свої сили (в тому числі і фінансові). А джерелом цих коливань будуть ваші близькі люди. Ті, на кого ви могли розраховувати раніше, втратять вашу довіру. Вам необхідно до наступного року визначити пріоритети. Звичайно, для багатьох Близнят ці слова досить гучні, але вони мають цілком конкретну реалізацію. На когось чекає зміна роботи,в когось відбудуться кардинальні зміни в особистому житті, а хтось влаштує переїзд. Можливо, навіть за кордон.

Рак у наступному році може «залягти на дно» подій. У всіх життєвих процесах ви вирішите бути більше стороннім спостерігачем, аніж активним учасником. Складний рік чекає на тих, хто набрав кредитів і боргів. Фінансово (і не тільки) потрібно постаратися всі боргові зобов’язання виплатити ще в складному 2020 році. А якщо борг вимірюється в часі, в допомозі і т.д., постарайтеся відшкодувати все те, що взяли, оскільки ці ж люди потрібні будуть вам і в 2021 році.

Для Левів 2021-й відкриває дивовижні перспективи в особистому житті. Такого не було давно: пропозицій маса, аж очі розбігаються. Можливий конфлікт між роботою та особистим життям. Все навколо вируватиме цікавими подіями. Якщо ви не самотні, то спокуса буде велика. Складно буде втриматися і не закрутити роман з кимось вищим за посадою, по роботі, або за соціальним статусом.


Вихідні в Рівному будуть холодними

У 2021 році Діва отримає подобу стабільності й розміреності. Життя видасться вам більш регламентованим, спокійним, а майбутнє – доступним для огляду. Але це буде всього лише ілюзія. У вас можуть активізуватися юридичні питання: судові, спадкові, шлюборозлучні, питання аліментів тощо. Особливо гострою буде проблема у не профорієнтованих Дів. Тих, хто ще не впевнений, що знайшов роботу до душі. Щиро співчуваю абітурієнтам, які будуть здавати іспити у 2021-му і вступатимуть до вишів.

У 2021 році основним питанням для Терезів буде самовираження. Будете працювати над цікавими проєктами або знайдете роботу, пов’язану з творчістю. Можливо, ви просто монетизуєте через інтернет своє хобі. Житимете в емоції «ось-ось» і сподіватиметеся, що все невдовзі буде зроблено, підготовлено. Та в останній момент вам будуть ставити палиці в колеса. Цей рік буде тісно пов’язаний із дітьми. Їхня поведінка буде незадовільною, тож фокус уваги буде спрямований саме туди. Ще вам потрібно буде уважно стежити за здоров’ям дітей протягом усього року.

Скорпіон вирішуватиме базові проблеми. Дехто з вас купить квартиру, хтось зробить ремонт. Та найближчі родичі можуть цьому перешкоджати. Наприклад, чоловік не вважатиме за потрібне вкладати в цю ідею гроші. Визначтеся, чого ви хочете, чи потрібно вам когось слухати і хто для вас більш значущий. Протягом року можна очікувати на фінансовий сюрприз, який вирішить якусь вашу проблему. Якщо перебуваєте в складній фінансовій ситуації, вирішуйте вже зараз, що можна зробити, щоб життєві обставини не потягнули вас донизу.


Рівненський зоопарк «на карантині»

Стрілець у 2021 році буде бояться власної сміливості. Якщо у 2020-му ви прийняли рішення не ставити через події в світі конкретних завдань, а просто жили «в потоці», то пильнуйте. Цей рік був матеріально легким у порівнянні з тим, що буде в 2021 році. Саме тоді ваша сміливість, порив і везіння зменшаться, а доля змусить багато працювати для досягнення того, що раніше давалося, як подарунок. Якщо хочете добитися серйозного фінансового прориву, вам потрібно заводити якомога більше нових корисних знайомств.

Якщо у 2019 і 2020 роках Козероги працювали, напружувалися, тягнули з останніх сил лямку, то результат, який ви отримаєте, буде приголомшливим. Якщо вдавалися для заробітку коштів без особливих знущань над собою, то лавочка до 2021 року буде закрита. Вам доведеться придумати щось нове. А час, витрачений на цей дохід, – як робота «на вітер».

У 2021-му Водоліям здаватиметься, що їм підкоряються всі земні стихії. Головне слово в попередньому реченні – «здаватиметься». Будучи серйозним, демонструючи іншим образ міцного професіонала і свою впевненість, силу і непохитність, всередині натомість відбувається зовсім протилежне. А поки ви сфокусуєтесь і будете працювати над своїми проєктами, грунт під ногами похитнеться. А все тому, що вдома буде неспокійно, бо близькі «виправлять» ваше матеріальне становище не в кращий бік. Щоб ця тенденція не розвивалася, дійте вже зараз.

Життя навколо Риб вируватиме, заробітки почнуть збільшуватись, тож вам на загальному емоційному тлі просто захочеться усамітнитися і «засісти в тіні». Будете зосереджені на дуже важливих й сокровенних питаннях: для чого ви народилися, чим хочете заробляти, де і як повинні жити ви і ваша сім’я. Це пошук призначення й устрою життя. Зараз прийшов час зробити крок до себе самого», – зазначає Рената Раєвська.

Підготувала Ірина ВАСИЛЮК

Діліться корисною інформацією з друзями: