fbpx

Що несе рік Білого бика всім знакам зодіаку

Рік Білого Металевого Бика починає свій відлік з 12 лютого 2021 року і закінчується 1 лютого 2022 року. Зі слів астрологів, східний гороскоп передбачає успіхи у сфері бізнесу, підвищення продуктивності та емоційний спокій. Спеціалісти розповідають, що Бик буде прихильним до тих, хто виявлятиме обачність і виваженість у своїх вчинках. Тому люди, які схильні глибоко аналізувати свої дії, матимуть більше шансів стати успішнішими.

Рік Бика обдаровуватиме усіх працьовитих та наполегливих, але найбільше удача посміхатиметься народженим у роки Коня, Тигра та Змії.

Астрологи прогнозують, що народженим у рік Щура щаститиме в роботі.

Ваша амбітність та бажання винагородяться збільшенням зарплатні, або ж навіть підвищенням. Вам необхідно націлитись на додатковий розвиток, не пов’язаний із вашою робочою сферою, адже ці знання стануть у великій нагоді впродовж року. Щурам варто остерігатися спонтанних ідей та ризикованих капіталовкладень.

Свій рік Бикам варто зустрічати на повну.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Не шкодуйте ні сил, ні ресурсів. Цей рік буде успішним для вас і вашої родини, з якою зв’язки поміцнішають. У вас з’явиться час на себе, який ви зможете використати, переглянувши свій спосіб життя. Ви відчуватимете піднесення та радість від оточення. Згадайте про старих друзів – в цей час вони можуть потребувати вас.

Тигр відчує цей рік зовсім по-іншому, ніж попередній.

У вас виникатимуть труднощі з другою половинкою, але все налагодиться, як тільки ви докладете трішки зусиль. Фінансова ситуація буде стабільною і цей рік буде сприятливим періодом, аби вкласти кошти у нову справу. Контролюйте свою агресивність та нервовість, адже вони можуть стати великою перепоною перед новими можливостями, що надійдуть до вас.

Рік Бика для Кроликів/Котів стане гарною нагодою приділити більше уваги для себе.

Змініть імідж, доповніть гардероб, влаштуйте відпустку. Вкладення у себе повернеться вам сторицею у вигляді купи нових ідей та натхнення. На роботі у вас різко може змінитися оточення, тому будьте готові до нових знайомств.

У Драконів почнуть втілюватись у реальність найпотаємніші і найбажаніші мрії.

Вам варто більше часу відвести самопізнанню та вдосконаленню ваших вмінь. Цей рік буде багатим і на нові зустрічі, що можуть кардинально змінити ваше життя. Необхідно сумлінніше стежити за здоров’ям та оберігати себе від стресів, бо в цей період їх буде вдосталь.

Астрологи стверджують, що Змія у 2021 році віднайде гармонію у стосунках.

Ваша половинка несподівано відкриється вам з іншго боку, що приємно здивує. Мудрість Змії дасть плоди у поєднанні з працьовитістю Бика. Будьте обачними із тими пропозиціями, що зараз надходять до вас. Деякі з них можуть містити «підводні камені».

За свою покірність, працелюбство і відповідальність рік Бика буде надзвичайно щедрим для Коня.

У бізнесі ви досягнете приголомшливих успіхів завдяки вашому креативному баченню та свіжому погляду на речі. Успіх чекає на вас і в особистому житті; можлива спільна подорож із вашою половинкою. А Кінь, який ще не має партнера, цілком ймовірно може закохатись навесні.

Представників знаку Кози затягне вир подій 2021 року.

Вам слід берегти те, що маєте, бо є велика можливість засмутити своїх близьких чи зазнати невдачі на роботі. Чітко сформулюйте одну свою мету, до якої будете йти, а не розпорошуйтесь на кілька завдань одразу. Рік Бика принесе вам вдалу співпрацю або угоду, якщо ви почнете більше відчувати людей.

2021 рік для знаку Мавпи буде імпульсивним та сповненим динаміки.

Вас почне оточувати більше людей з високими амбіціями, які будуть «тягнути» вас уверх. Будьте обережні з власними хитрістю та ухилянням, бо можете за них поплатитись. Ваші справи підуть в кращу сторону, коли ви почнете ставитись до них більш відповідально, обдумано та будете виконувати свої обіцянки. Через вашу імпульсивність у любовних стосунках може статись крах. Думайте двічі, що і як говорите своїй коханій людині.

За прогнозами астрологів, Півні у 2021 році будуть почувати себе прекрасно у всіх сферах свого життя.

Та не варто дуже розслаблятися, адже неочікувані зміни можуть нахлинути зі швидкістю світла. Півню варто проаналізувати і зіставити минулий рік і прийдешній, аби прорахувати всі можливі казуси і мінімізувати їх появу.

Собакам 2021 рік нагадає про їхню важливість для цього світу і змотивує на подальші подвиги.

Цей рік буде вдалим для благодійності, безкорисливості, що принесуть представникам знаку Собаки альтруїстичну насолоду. Фінансова ситуація буде дуже хорошою і дозволятиме це. В рік Бика Собака відчуватиме більше відповідальності за себе, другу половинку та близьких, що заохочуватимуть до інтенсивного розвитку у своїй робочій сфері.

Свинкам у 2021 році необхідно відійти від робочої атмосфери і сконцентруватись на родині.

Провідайте близьких, влаштуйте їм сюрприз, допоможіть розібратись із їхніми проблемами. Будьте добрішими до них, щирішими та чуйнішими – Бик це оцінить. Не забувайте й про власні потреби. Дозвольте собі зупинитись та відпочити, аби потім могти знову рухатись далі.
Квітослава ТУЗ, 24tv.ua