fbpx

Саме цей день звільнить рівнян від душевного тягаря

Діліться інформацією з друзями:

Усереду, 20 травня  протягом усього дня в Рівному буде триматися хмарна погода. Уночі буде дрібний дощ. Вранці, вдень та ввечері – без опадів.

Температура повітря вночі +8… +10°С, удень +13…+15°С. Вітер з західного зміниться на північно-західний, 3 -7 м/с

За останні 130 років 20 травня:

МАКС: 33.0° (1996)

МІН: -0.7° (1952)

Сьогодні: Сонце зійде о 05.03, зайде о 20.47. 27-й день місячного календаря (Місяць у Овні, четверта фаза, зах. 18.13, сх. 4.28).

Є привід: Всесвітній день метролога. Всесвітній день травматолога. День банківськіх працівників України.

Мудрі кажуть: «Революції ніколи не полегшували тягар тиранії; вони лише перекладали цей тягар з одного плеча на інше.» Б . Шоу

Не забудьте привітати: Антона, Давида, Івана, Михайла, Степана.

Астролог радить: День звільнення від душевного тягаря, подолання сумнівів. Його енергетика дозволяє плідно працювати на будь-якому поприщі. Плануйте і виконуйте, ставте нові завдання. Думайте тільки позитивно, спокійно ставтеся до всього, що відбувається довкола.День для здоров’я: Здоров’я достатньо, але будьте помірковані в усьому. Сьогодні вразливі гомілки. Можливе загострення захворювань крові, необхідно уникати кровотечі. День хороший для очищення організму, легких фізичних вправ.

Усміхніться: Летять два математика в літаку. Один іншому говорить: – Останнім часом я дуже боюся літати літаком, так як я розрахував, що вірогідність того, що на борту бомба, навіть вище, ніж вірогідність загинути в автокатастрофі. . Другий математик відповідає: – Так, я теж виконав ці ж обчислення і прийшов до такого ж результату. Але я пішов далі. Імовірність того, що в літаку дві бомби мізерно мала, тому я тепер одну завжди вожу з собою

Народний прогноз погоди

День памяті преподобного Іоанна Зедазнійського, мученика Фалалея і преподобного Ніла Сорського. Погоду в цей день визначає місяць: якщо він ріжками донизу – на тепло, а якщо червоний – на дощ. Якщо під час заходу сонячний диск був більше звичного і більш червоним, наступного дня можна очікувати вітряної погоди без дощу.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»