fbpx
Рівнянка серед номінантів конкурсу воєнної поезії

Рівнянка серед номінантів конкурсу воєнної поезії

Діліться інформацією з друзями:

Конкурс воєнної поезії імені Гліба Бабича оголосив номінантів. Серед них рівнянка Мирослава Кирильчук.

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці директорка видавництва «Білка» Ірина Білоцерковська.

Про це повідомляє у себе на сторінці Мирослава.

Короткі списки премії оголосять у серпні. Твори цих авторів увійдуть в альманах військової літератури від видавництва «Білка» за 2023 рік.

Гліб Бабіч — військовослужбовець і поет. З 2014 по 2019 рік Бабіч брав участь в Антитерористичної операції й Операції об’єднаних сил. Після звільнення із війська займався громадською діяльністю, зокрема працював в організаціях, які працюють із ветеранами війни. Став співзасновником громадської організації «Брати по зброї». У видавництві «Білка» у 2021 році вийшла збірка поета «Вірші та пісні». Після 24 лютого 2022 року служив у 10-й гірсько-штурмовій бригаді під позивним «Лєнтяй».

Конкурс воєнної поезії імені Гліба Бабича.

Фото зі сторінки Мирослави Кирильчук.

  • Верес, як і в попередній грі пропускає чотири м’ячі 
    Рівненський “Верес” провів чергову, вже четверту контрольну гру у нинішньому міжсезонні. У Рівному команда приймала представника Першої ліги – тернопільську “Ниву”. Матч, як і попередній з «Поліссям», пройшов у форматі 4-х таймів по 30 хвилин.

Читайте також: Майстри слова Рівненщини взяли до рук меч духовний