Рівнян запрошують на прем’єру «Павука» від болгарського драматурга (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Кухонний трилер для рівненських театралів пропонують переглянути уже наступного тижня. 15-16 червня на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбудеться прем’єра вистави «Павук», яку поставив болгарський режисер Йордан Славейков Тодоров.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Як пояснили в театрі, вибір режисера для нової постановки не випадковий, адже Йордан Славейков є співавтором п’єси разом із своїм земляком Димитром Косабовим. Тож зможе найкраще донести глядачам сенси цієї історії.

Робота над постановкою стартувала ще торік. Тоді на запрошення нашого театру болгарський режисер уже побував у Рівному та провів кастинг акторів. Однак через карантин змушений був повернутися додому. І лише за рік, коли він у себе на Батьківщині отримав щеплення та необхідні дозволи, знову повернувся до Рівного і вже місяць працює над постановкою.

– Це вистава про сіамських близнюків, брата і сестру, – розповіла завліт театру Ірена БОРОВЕЦЬ. – Про їхній день народження, коли ми дізнаємося, що вона хоче операції і розділення, а він – проти. Упродовж постановки глядач побачить чим усе це завершилося. Виставу ми маркуємо 18+, бо піднімаються дуже серйозні теми. Тому не рекомендуємо переглядати її з дітьми. За жанром це кухонний трилер. Буде гаряче і непросто дивитися.

Брата та сестру у виставі зіграли Оксана Муріна (Марта) і Дмитро Пшечук (Мартін).

Квитки можна придбати у касі театру або на сайті https://widget.kontramarka.ua/

Діліться корисною інформацією з друзями: