fbpx

Рівненський письменник вестимете радіошоу

Діліться інформацією з друзями:
Сучасний український письменник з Рівненщини Макс Кідрук – автор багатьох відомих книг та тревелогів, досвідчений мандрівник. Побував у 30 країнах, на різних континентах і островах. У тому числі і у найвіддаленішому куточку світу – острові Пасхи. Враженнями від своїх мандрівок письменник часто ділиться у власних романах, які вже стали бестселерами.
І ось сьогодні, він написав на своїй сторінці у Фейсбук несподівану новину – він буде вести на Українському радіо нове шоу.
Друзі, є новини. Цієї осені я вестиму авторське шоу #ТеоріяНеймовірності на Українському радіо. Плануємо 70 коротких, на 5-10 хвилин, випусків, які розвінчуватимуть популярні міфи та стереотипи. Випуски виходитимуть на радіо щодня з 6 вересня, о 7:30 та 16:55. Записи програм, що вже вийшли, можна буде прослухати на сайті Українського радіо та подкастах Суспільного. Я також поширюватиму їх на своїх сторінках у соцмережах. – йдеться в його повідомленні.

Чому “Теорія Неймовірності”?

Кідрук пояснює, що тому що наука постійно йде проти течії і заперечує усталену думку. Галілей колись виступив проти клерикалів, сказавши, що Земля обертається навколо Сонця, а не навпаки. Дарвін був один проти всіх, коли заявив, що дивовижна складність живого не потребує творця. Ейнштейн узагалі наговорив стільки всього про простір та час, що багатьом досі на голову не налазить. Усі ці ідеї свого часу видавалися божевільними, й потрібна була неабияка хоробрість, щоб відійти від загальноприйнятих переконань і визнати, що правда неймовірніша, ніж будь-хто міг би уявити.
Саме тому – “Теорія Неймовірності”.
– Я розповідатиму про речі, які на перший погляд видаються немислимими. Говоритиму, наприклад, чому відмова від поліетиленових пакетів, попри весь ажіотаж, ні на що не впливає. Що “Тесла” – це посереднє авто, яке далеко не завжди є екологічнішим за гібридні автівки. Що абсолютна більшість бактерій нешкідливі, а є навіть такі, без чийого заспокійливого впливу на імунітет ми не зможемо жити. А ще – про старіння, ГМО, польоти на Марс і глобальне потепління. Нудно точно не буде. – йдеться в повідомленні письменника.
Як зазначає Макс, що з науковими темами я вже визначився, проте проект стосуватиметься не лише науки, але й поп-культури, і тут йому потрібна допомога слухачів та читачів.
В одній із передач я розказую, що не так із маневруванням космічних кораблів у “Зоряних війнах” та “Експансії”, й зараз хочу, щоб ви накидали мені щось подібне – фейспалмні ідеї з фільмів та книг, які вас давно бісять, але про які ніхто не говорить. Пишіть у коментарях, які ляпи з популярної культури ви хотіли б, щоби я розглянув. Буду дуже вдячний! – підсумовує Кідрук.

Довідка.

Народився 1 квітня 1984 року в селищі Володимирець Рівненської області.
Навчався у фізико-математичному класі з посиленим вивченням іноземної мови. У 2001 році закінчив школу із золотою медаллю. Того ж року вступив на Механіко-енергетичний факультет в Рівненському університеті водного господарства (спеціальність «Теплоенергетика»). На третьому курсі почав працювати на російську компанію «АСКОН» програмістом. Займався розробкою CAD-систем.
2005 переїхав до Києва. Вступив до аспірантури НТУУ «КПІ» на Теплоенергетичний факультет.
2007 Максим Кідрук виграв грант на навчання за кордоном і виїхав на проживання до Стокгольма (Швеція), де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту. Почав мандрувати Європою.
Впродовж 2007—2008 рр. побував у Фінляндії, Норвегії, Італії, Франції, Балтійських країнах.