Друзі, є новини. Цієї осені я вестиму авторське шоу #ТеоріяНеймовірності на Українському радіо. Плануємо 70 коротких, на 5-10 хвилин, випусків, які розвінчуватимуть популярні міфи та стереотипи. Випуски виходитимуть на радіо щодня з 6 вересня, о 7:30 та 16:55. Записи програм, що вже вийшли, можна буде прослухати на сайті Українського радіо та подкастах Суспільного. Я також поширюватиму їх на своїх сторінках у соцмережах. – йдеться в його повідомленні.
Чому “Теорія Неймовірності”?
– Я розповідатиму про речі, які на перший погляд видаються немислимими. Говоритиму, наприклад, чому відмова від поліетиленових пакетів, попри весь ажіотаж, ні на що не впливає. Що “Тесла” – це посереднє авто, яке далеко не завжди є екологічнішим за гібридні автівки. Що абсолютна більшість бактерій нешкідливі, а є навіть такі, без чийого заспокійливого впливу на імунітет ми не зможемо жити. А ще – про старіння, ГМО, польоти на Марс і глобальне потепління. Нудно точно не буде. – йдеться в повідомленні письменника.
В одній із передач я розказую, що не так із маневруванням космічних кораблів у “Зоряних війнах” та “Експансії”, й зараз хочу, щоб ви накидали мені щось подібне – фейспалмні ідеї з фільмів та книг, які вас давно бісять, але про які ніхто не говорить. Пишіть у коментарях, які ляпи з популярної культури ви хотіли б, щоби я розглянув. Буду дуже вдячний! – підсумовує Кідрук.
Довідка.
Народився 1 квітня 1984 року в селищі Володимирець Рівненської області.
Навчався у фізико-математичному класі з посиленим вивченням іноземної мови. У 2001 році закінчив школу із золотою медаллю. Того ж року вступив на Механіко-енергетичний факультет в Рівненському університеті водного господарства (спеціальність «Теплоенергетика»). На третьому курсі почав працювати на російську компанію «АСКОН» програмістом. Займався розробкою CAD-систем.
2005 переїхав до Києва. Вступив до аспірантури НТУУ «КПІ» на Теплоенергетичний факультет.
2007 Максим Кідрук виграв грант на навчання за кордоном і виїхав на проживання до Стокгольма (Швеція), де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту. Почав мандрувати Європою.
Впродовж 2007—2008 рр. побував у Фінляндії, Норвегії, Італії, Франції, Балтійських країнах.