Рівненський парк “Оствиця” запрошує на майстер-класи

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненський парк історичної реконструкції “Оствиця” запрошує на декілька цікавих майстер-класів, запланованих на суботу (04 червня). ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис на майстер-класи за номером (067)3600039 (є вайбер, телеграм, вотсап).

Отже о 10 годині відбудеться на майстер-клас зі стрільби з традиційного лука “5 унікальних локацій”!

Тривалість – 2,5 год. ВАРТІСТЬ: 350 грн з 1 особи.Рекомендований вік учасників – від 12 років.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

МК включає: вступний інструктаж; пробне тренування; стрільбу по мішенях з 5 різних локацій.

Так само о 10 годині стартує МК з давнього ремесла ковальства.

Під час майстер-класу кожен учасник власноруч створить виріб з металу під керівництвом досвідченого майстра Сергія Торулі. Сергій займається ковальською справою більш ніж 10 років, є учасником та призером ряду українських та міжнародних фестивалів з ковальства. Виріб можна буде забрати з собою.

Тривалість – 2 години. Кількість учасників – 6 осіб. Рекомендований вік учасників – від 16 років. ВАРТІСТЬ: – 350 грн з 1 особи. БЕЗКОШТОВНО для ВПО (за умови надання довідки).

Об 11 годині розпочнеться майстер-клас по ліпленню з глини.

Робота з глиною чудово підходить для людей різного віку, адже вона позитивно впливає на самопочуття та настрій. Тривалість – орієнтовно година. ВАРТІСТЬ: – дорослі 250 грн з 1 особи; діти віком до 16 років 200 грн з 1 особи.

О 12 годині стартує МК з виготовлення ангелика з природних матеріалів.

Під керівництвом майстрині Ірини Кухар ви створите власноруч янголятко з природних матеріалів, який стане прикрасою та оберегом вашої оселі. Тривалість – приблизно 1,5 години. ВАРТІСТЬ: – 200 грн з 1 особи; БЕЗКОШТОВНО для ВПО (за умови надання довідки).

О 13 годині розпочнеться МК з різьби по дереву.

Майстер проведе вступний інструктаж, розповість про основи різьблення та пояснить, як працювати з інструментами. Учасники МК опанують ази технології різьблення та виготовить дерев’яний елемент декору, який у кінці заняття зможуть забрати із собою.

Тривалість – 1 год орієнтовно. Максимальна кількість учасників: 8 осіб. Рекомендований вік учасників – від 12 років. ВАРТІСТЬ: – 250 грн з 1 особи; БЕЗКОШТОВНО для ВПО (за умови надання довідки).