fbpx
Рівненських підлітків запрошують долучитися до конкурсу відеопоезій

Рівненських підлітків запрошують долучитися до конкурсу відеопоезій

Діліться інформацією з друзями:

ГО “Форум видавців” спільно з українськими книжковими блогерами Іриною Юрченко, Тетяною Морарь та Лілією Гордієнко запрошує підлітків долучитись до конкурсу відеопоезій #Вірш_у_кадрі, який пройде в соціальній мережі Tik Tok з 1 по 21 березня 2020 року.

 

«Основна мета проведення конкурсу – популяризація дитячого читання, зокрема поезії українських авторів, збільшення україномовного контенту у соціальних мережах: найкращих надбань української класичної та сучасної поезії серед школярів», — кажуть організатори конкурсу.  

 

Тематика цьогорічного конкурсу: «Час». Учасники можуть обрати вірш або уривок з вірша будь-якого українського автора українською мовою, який відповідає темі конкурсу. Учасниками можуть стати особи, віком до 16 років.Період проведення конкурсу: 1 березня 2020 року – 21 березня 2020 року.

Переможців оголосять у Всесвітній день поезії – 21 березня 2020 року на офіційному сайті «Форуму видавців» (bookforum.ua) та на сторінках громадської організації у соціальних мережах Facebook та Instagram.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»