Рівненська письменниця презентує книгу

Діліться корисною інформацією з друзями:

 Завтра, 25 лютого, Юлія Бережко-Камінська презентуватиме власну книгу «Невідворотне». Захід відбудеться у Рівненській обласній бібліотеці для молоді о16.30.

Юлія Бережко-Камінська – авторка численних журналістських і літературних публікацій у регіональній і всеукраїнській пресі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Учасниця та переможниця великої кількості фестивалів і конкурсів. Авторка книжок: «Є задля чого нам жити» (2000), «Контрасти» (2009), «Між видихом і вдихом» (2010), «Так хочеться жити» (2014), «Сад (Зриме і незриме)» (2017), «Пошепки і вголос» (2017), «Невідворотне» (2019) та співавторка понад 60 літературних антологій, альманахів і колективних збірок.Книга «Пошепки і вголос» номінована видавництвом «Український письменник» на здобуття Шевченківської премії 2017 р.

“Невідворотне” – це розповідь про відчуття і почуття, за якими вимальовується прихований від випадкових поглядів інший світ – часом проблемний, із надломом, із муками переосмислення, болем утрат, зароджений на довірі, але водночас – в одному звучанні з прекрасним, грацією тонкої некрикливої краси, радістю ніжної взаємності.

Це оголене і щире слово, адресоване тим, хто готовий, пропустивши його через себе, залишатися наодинці з усім, що підніметься з глибини власної душі.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»