Рівненська психологиня Віта Климович представить свої твори на творчій зустрічі

30 жовтня о 14:00 год. у Центральній міській бібліотеці (вул. Київська,44) відбудеться зустріч з письменницею Вітою Климович. Про це повідомили з міського управління культури та туризму. 

Рівнянка Климович Віта Василівна здобула вах практичного психолога в РДГУ. Спочатку була впевнена, що писати вона зовсім не вміє – «не маю ні таланту, ні вмінь», казала Віта. Та вже в дорослому віці, коли почала працювати, почала писати. Довго не могла наважитись, але коли по роботі довелося періодично писати замітки у відомчу газету, почала писати й для себе.
У 2010-2011 роках у ІІІ Міжнародному літературному «Конкурсі без кордонів» отримала приз глядацьких симпатій за роботу «Любить».
У вересні 2018 року здобула перемогу у літературному конкурсі «Міські легенди», який проводився літературною платформою Litnet за участю видання «Самміт-книга».
У 2019 та 2021 роках отримала сертифікати національної спілки письменників України РОО про успішну участь у семінарі «Сучасний український літературний процес: участь, самореалізація, промоція, арт-менеджмент».
Нині працює над виданням книги, опановує нові техніки в роботі психолога.
Запрошуємо усіх на зустріч з талановитою рівнянкою.
%d блогерам подобається це: