Рівненська астрологиня розповіла про сьогоднішній парад планет

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 24 червня відбувається рідкісна астрономічна подія – парад 7 планет. Меркурій і Венера, Уран і Місяць, Марс і Юпітер та Нептун вишикуються в один ряд і будуть близько одна до одної. Про значення цього явища розповіла відома рівненська астрологиня Ірина КРАВЕЦЬ.

Таке явище востаннє було 18 років тому, а наступне буде в 2040 році.

Вісім планет ніколи не можуть стати в одну пряму лінію. Більше 1000 років тому 8 планет були близько одна від одної в одній частині неба.

Цікаво що 24 червня, Нептун зупинить свій рух, а від 2 липня до 4 грудня 2022 року він буде в ретроградному русі.

– Парад планет несе в собі сильну енергію перетворень, сприятливий час для оновлення, нового порядку чи нових правил. Можна сказати, що ера Риб остаточно закінчилася і 100% почалася ера Водолія, – наголосила астрологиня. – Сьогодні сам Всесвіт буде допомагати створити програму дій і намалювати завдання стратегічного значення. Також можна буде вийти з некомфортних ситуацій і назавжди розпрощатися з токсичними людьми.

Щоб зрозуміти, що треба прийняти а від чого позбутися, слід озвучувати всі думки і навіть емоції, які приходять в голову. Місяць і Уран в Тільці будуть сприяти новим фінансовим можливостям і допоможуть нейтралізувати негативні обставини.

Меркурій і Венера в Близнюках подарують багато ідей і знайомств. Створять хороші умови для любові і взаєморозуміння, або дадуть причини для розлучення.

– Найпотужнішою планетою в параді є Юпітер, який зараз перебуває в Овні, там же і Марс( Бог війни), – пояснила Ірина Кравець. – Ці планети можуть активізувати процеси у військовій сфері і допомогти ЗСУ перемогти ворога. А Юпітер зараз на нашій стороні, бо нас підтримує майже увесь світ і Україна знаходиться на боці справедливості. Хай кожен, хто вірить зіркам, проговорить свої бажання, а у нас зараз спільне бажання на всіх – Перемога і Мир. Так ми створимо великий егрегор сили і віри, підтримки для наших воїнів і всіх, хто нам допомагає, егрегор людяності і єдності….. Хай допоможе нам Всесвіт і Космос!