fbpx

Рівненський кухар історичного проєкту серед сотні кращих колег в Україні

Діліться інформацією з друзями:

Топ-120 кращих шеф-кухарів України, топ кращих шеф-кондитерів і шеф-пекарів України – і все це Creative Chefs Summit 2020 – щорічна професійна гастроподія для кухарів, шеф-кухарів і власників ресторанного бізнесу.

Захід, окрім феєрії смаків, знаменує оголошення списку кращих шеф-кухарів України  – «Ukrainian Culinary Faces».

Цього року від Рівненщини до списку кращих потрапив Руслан Вичеров. Він хоча й одесит, але сьогодні представляє наш край, – працює шеф шоколатьє у рівненській кондитерській «Морквяна Мар’яна».


Рекордсмени досліджують гастрономічну історію Рівненщини(ВІДЕО)

Відомий шеф кухар представив Рівненщину на Ukrainian Gastro Show


Й не дивлячись на щільну та гостру конкуренцію – в цій сто двадцятці знову наш “львівський рівнянин” – Сергій Солдаткін! Сергій нині займається ресторанним консалтингом та є шеф-кухарем гастрономічно-історичного проєкту «Я – Історія», презентацію котрого вже очікують до Нового року.

Щиро вітаємо переможців, кращих із кращих Creative Chefs Summit 2020!

Коментар Сергія Солдаткіна:

«Дуже приємно відчувати себе одним з кращих шеф кухарів України! Вже другий рік підряд цей список формують професіонали своєї справи, це дуже надихає і підштовхує йти в тому самому напрямку! Якщо вас оцінюють шеф кухарі і ресторатори то попадаючи в цей список ви розумієте що робите все правильно і йдете правильним шляхом! Дякую Віктору Тітову і всім хто мене знає! Вітаю всіх! Своєю клопіткою працею ви досягнули успіху і внесли великий̆ вклад в українську історію кулінарії!».

Прес-служба ГО «То-Сьо #кулінарія»