fbpx

Разом «потонули в кольорі неба»: у Рівному заспівали «Без обмежень»

Діліться інформацією з друзями:

Унікальну можливість – побувати на концерті в період карантину подарував рівнянам гурт «Без обмежень».

Це був не традиційний виступ у концертному залі чи на стадіоні. Натомість щасливчики потрапили на Безпечний автоконцерт. Організувала його івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency».

Задля дійства цього територію рівненського авторинку поділили на сектори. Кожен, хто придбав квиток приїздив на територію на власній автівці. Знайти «свою» точку допомагали кілька десятків волонтерів.

Концерт можна було слухати не виходячи з авто. Однак, більшість скористалися можливістю не просто послухати улюблені композиції, а й потанцювати.

Старі і улюблені та нові не менш драйвові треки у виконанні хлопців із «Без обмежень» дали шанс забути про напруження останніх місяців і «відрватися» на повну. Після завершення «обовязкової» частини концерту глядачі не хотіли відпускати музикантів і знову слухали легендарну «Без неї ніяк» та ініші хіти улюбленого гурту. Прощаючись із рівнянами, фронтмен «Без обмежень» Сергій Танчинець запросив фанів на концерт, що відбудеться на столичному СК «Олімпійський» уже наступного року.