fbpx
мультсеріал

Прем’єра мультсеріалу «Пес Патрон» запланована на 7 січня

Діліться інформацією з друзями:

В Україні створили мультсеріал “Пес Патрон” – перша серія вийде вже 7 січня. Музику до нього написав музикант Pianoboy, а ролі озвучили українські зірки, серед яких Даша Астафьєва, Тарас Стадницький та Надія Дорофєєва.

Про це йдеться на іnstagram-сторінці Патрона.

“Мульт про мене і Тома, а ще про дуже важливих тваринок, які вразили нас своєю сміливістю за ці 10 місяців. Він такий пригодницький, що я сам такий “вооооу!”. Там я ганяюсь за дуже дивними створіннями… але поки не буду розкривати всіх секретів.”, – йдеться в анонсі.

Зазначається, що музику для мультфільму написав Pianoboy, ролі озвучили Влад Шевченко, Даша Астафьєва, Тарас Стадницький, Надя Дорофєєва, Позитив та інші.

Перша серія вийде 7 січня на YouTube та Megogo, де дублюватимуться жестовою мовою. Трейлер можна подивитися вже зараз на офіційній сторінці Патрона.

Зазначається, що мультфільм створено за підтримки USAID Ukraine.

Нагадаємо, пес Патрон — український собака-винюхувач вибухівки, джек-рассел-тер’єр, талісман Служби України з надзвичайних ситуацій. Він здобув велику популярність за часів російсько-української війни. За даними ДСНС, до 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами.

читайте також: