fbpx

Правила використання і догляду за махровими рушниками

Діліться інформацією з друзями:

М’які, красиві та якісні рушники зроблять щоденні гігієнічні процедури ще приємнішими. Деякі люди користуються 1-2 рушниками. Це не зовсім добре.

Адже небажано витирати обличчя тим же рушником, який ви використовуєте для рук. Важливо, щоб кожен член вашої сім’ї мав свій власний рушник, аби не передавати одне одному бактерії та недуги. Так само, як зубну щітку чи губку, рушник слід періодично міняти. Які ще є нюанси використання рушників, читайте у нашому матеріалі.

Правильна кількість

Рушники – те, чого багато не буває. Адже їх слід часто прати й оновлювати. Варто купити кілька рушників різного розміру, призначених для гостей.

Для дотримання особистої гігієни вам знадобляться рушники:

  • для обличчя – невеликого розміру, якими зручно користуватися після вмивання. Не бажано використовувати їх для інших цілей, адже на тканині можуть залишитися бактерії і хвороботворні мікроорганізми. А це може призвести до появи висипань на обличчі;
  • для рук – такого ж розміру, як і для обличчя, або трішки більші. Їх можна розмістити не лише у ванній, але й на кухні. А ще їх зручно брати із собою в подорож;
  • для ніг. Ні в якому разі не витирайте такими рушниками руки, обличчя, тіло;
  • для інтимної гігієни. Вони призначені для догляду за делікатними місцями;
  • для тіла – великі пухнасті рушники, в які можна цілком загорнутися і добре витертися після душу або ванни.

Як часто треба прати рушники?

Існує думка, що якщо витирати рушником чисті частини тіла – він не забруднюється. Це не так. Саме тому медики радять заміняти та прати рушники через 2-4 дні (залежно від того, як часто ви ним користуєтеся). Намагайтеся просушувати рушник після кожного застосування, аби не утворювався неприємний запах.

Від чистоти рушників залежить здоров’я всіх людей, які мешкають у домі. Тому періть рушники відразу після того, як вони починають втрачати свіжий вигляд. Адже у ворсинках текстилю скупчуються невидимі оку бактерії.

Ксенія БОЙКО