«Піккардійська терція» представить у Рівному своє «Нове та Найкраще»

Одразу два концерти в Рівному унікального гурту «Піккардійська терція» відбудеться 14 лютого у МБК. Початок о 16 та 19 годинах.

На прохання шанувальників гурту Піккардійська терція та тих людей, які цінують якісну українську музику, чиї серця сповнені любові і добра, кому до душі неймовірна любов до рідної землі, піккардійці виступлять у Рівному з новою програмою «Нове та Найкраще».

Піккардійська Терція – унікальний колектив для української музичної культури. За понад 20 років стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», У репертуарі Піккардійської Терції – понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н- рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Австрія і навіть Сингапур.

Квитки на концерт можна придбати тут: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/pikkardiiska-tertsiia-2021-02-14  

Діліться корисною інформацією з друзями: