fbpx

Нумерологи розповіли, яким буде 2023 рік

2023 рік може нести з собою ауру відкриттів, інтуїції та співчуття, оскільки люди шукатимуть нові способи зрозуміти себе та світ навколо, – вважають нумерологи.

Цифра року 2023 року за нумерологічним вченням

У нумерології значення числа зазвичай виводять із суми його цифр (додаючи разом, поки не вийде однозначне число). У випадку 2023 року це буде 2+0+2+3, що дорівнює 7.

Це число вважається універсальним для 2023 року та відображає енергію, яку рік несе в колективному масштабі.

У поєднанні з астрологічними змінами на горизонті ця енергія сімки може зробити 2023 рік часом особистого та колективного прогресу. «7 — це число піднесення», — каже нумеролог Ремінгтон Донован. — Цей рік для змін і оновлень на всіх рівнях — можливості безмежні».

Які теми будуть з’являтися в 2023 році?

Інновації та відкриття, безумовно, є в нумерологічному прогнозі, і цілком можливо, що вони можуть проявитися як традиційними, так і ексцентричними способами. Технології та інтернет будуть відігравати ще більшу роль у нашому житті. Люди також можуть розвинути більшу вдячність до природи, направляти свої винаходи та інновації на покращення стану Землі, адже енергія числа 7 змушує усіх краще усвідомлювати загальну картину.

«У 2023 році такі особисті якості, як прощення та милосердя, з’являтимуться частіше. Енергія, що виникне в результаті, може бути енергією колективної цікавості та відкритості до нових ідей»,— вважає нумеролог і спадковий астролог Камлеш Тріведі.

Ремінгтон Донован також називає число 7 «емоційним цілителем», яке несе в собі «солодке, ніжне, турботливе енергетичне поле, яке проникає в ситуацію і робить все кращим, приємнішим і яскравішим». Зрештою, сьомий будинок в астрології відображає сферу стосунків і партнерств, яким керує орієнтований на справедливість знак Терезів.