На Рівненщині оголошують конкурс сніговика

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

За календарем – середина зими. За прогнозами синоптиків у найближчі дні ми з вами все ж таки відчуємо справжні морози у супроводі снігопадів.  Встигніть долучитися до конкурсу  від «Спорт для всіх».

Отож, кому нальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області з 15 до 18 січня (до 10.00) 2021 року оголошує конкурс сніговиків.

Для участі необхідно:

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
  1. Вподобати сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».
  2. Поширити цей допис на своїй сторінці з позначкою аудиторії «Публічно».
  3. З 15 січня до 18 січня (до 10.00) завантажити публікацію з фото (до трьох світлин) сніговика та процес його створення у подію «Всесвітній день сніговика на Рівненщині» за посиланням https://www.facebook.com/events/439935130479935/. У дописі рекомендується вказати населений пункт та усіх, хто брав участь у створенні сніговика.

Переможців визначатимуть вболівальники, шляхом вподобання цих світлин, та оцінюватиме журі, до складу якого входять організатори заходу.

Детальніше ознайомитись з положенням заходу можна за посиланням https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2282.

Чекаємо снігу, готуємо креативні ідеї відзначення Всесвітнього дня снігу та Всесвітнього дня сніговика і не забуваємо про дотримання вимог карантину!

 Цікаво знати:

Починаючи з 2012 року, у третю неділю січня, з ініціативи Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) відзначається Всесвітній день снігу (World Snow Day). Головна його мета — підвищити інтерес до зимових видів спорту та залучити якомога більше людей до різноманітних активностей.

Окрім того, в ці дні, а саме 18 січня, відзначається Всесвітній день сніговика! Ідея цього свята спала на думку колекціонеру Корнеліусу Гретцю з Німеччини. Ще у юнацькому віці він розпочав збирати зображення сніговиків, а в 2008 році зі своєю коллекцією з понад трьома тисячами експонатів увійшов до книги рекордів Гіннесса. Корнеліус міркував так: по-перше – в середині січня в багатьох країнах є сніг. По-друге – цифра 18 схожа на сніговика, який тримає в руках віник. По-третє – у цей день не було жодного міжнародного свята!

 

Діліться корисною інформацією з друзями: