fbpx
виставка мініскульптур

На балконі Острозького замку відбулося відкриття виставки мініскульптури

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 17 січня, на балконі Острозького замку, відбулося відкриття виставки мініскульптури, представленої талановитим митцем Костянтином Сапошко з міста Славута.

Костянтин Сапошко вражає світ своєю унікальною творчістю, використовуючи грифель олівця як основний матеріал для своїх скульптур.

Попри крихкість цього матеріалу, митець вирізає на його кінчику неймовірно деталізовані та витончені твори, які зачаровують кожного глядача.

Про це повідомляють в Острозькому замку.

Наразі його колекція налічує 48 неперевершених творів.

Працює в різних жанрах, маючи доробки в живописі, кераміці, мініатюрі, скульптурі та різьбі з дерева. Його роботи, окрім музеїв Славути, Нетішина, знаходяться в приватних колекціях України, Англії, Німеччини, Португалії, Індії, Польщі та Італії.

Виставка розкриває частину широкого спектра творчості Костянтина, що включає живопис, графіку, мініатюри, скульптуру та різьбу з дерева.  Всі охочі мають чудову можливість зануритися у світ витонченості та майстерності мініатюрної скульптури, представленої Костянтином Сапошко.

Захід також підтримує благодійний збір коштів на підтримку Збройних Сил України через ініціативу “Razom do peremohy ostroh”. Захоплююча подорож у світ творчості та благодійності чекає на всіх охочих в Острозькому замку.

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги