fbpx

Мюзикл по мотивам легендарної казки

Сьогодні у Міському Будинку Культури легендарну казку “Снігова королева” діти і дорослі побачили в оригінальному жанрі.

Мюзикл по мотивам легендарної казки

 

Вистава «Снігова Королева» – сучасна інтерпретація казки Ганса Крістіана Андерсона, з використанням авторських пісень, костюмів і декорацій. У сценарії мюзиклу по мотивам легендарної казки задіяно понад 15 персонажів – це Кай і Герда, Снігова Королева і її помічники білі ведмеді, розбійники і звірята з темного лісу та інші.

У виставі були представлені циркові номери і використані сучасні спеціальні ефект. Діти подорожували в крижаний казковий світ, разом з персонажами мюзиклу і отримали багато приємних сюрпризів.
Казка “Снігова королева” – це відома усім історія про те, як любов та віра маленької дівчинки змогли розтопити крижинки хитрих задумів Снігової королеви. Адже, коли ти щиро чогось хочеш, якщо твої мрії та бажання чесні та благородні – увесь світ може прийти на допомогу. А усі складнощі та проблеми лише привернуть до тебе багато добрих друзів, що завжди підтримуватимуть тебе по життю!
Казка “Снігова королева” – це найвідоміша в Україні постановка Хмельницького обласного академічного музично-драматичний театр ім. М. Старицького, в якій залучені всі кращі актори трупи.
Організатор події: Івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency».