Культурні пам’ятки на Рівненщині можуть стати додатковим джерелом доходів громад

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

«Корчани – учасники операції АТО/ООС на Сході України». Виставку під такою назвою відвідав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки до Корецького району.

Експозиція облаштована у місцевому історичному музеї. Вона присвячена подіям Революції Гідності та землякам-учасникам АТО/ООС. Тут – бойові артефакти, трофейні речі з боїв, документи, фото та особисті речі корчан-бійців.

«Із задоволенням відвідав виставку та поспілкувався з її авторами. Сюди приходять відвідувачі, серед яких – наші діти. Переконаний, що пам’ять про наших героїв вони не забудуть. І передадуть наступним поколінням», – зазначив Віталій Коваль.

Виставка діє близько року. Її ініціатором став голова Корецької РДА Олександр Зайчук. Чоловік тривалий період сам захищав на сході територіальну цілісність нашої країни. Після приїзду його призначили керівником району.

Директор музею Ніла Брухлій розповіла про створення Корецького районного музею, що відображає історію нашого краю, а також про виставку зокрема.

«Створення такої актуальної композиції – це вимога часу. Ми повинні пам’ятати про своїх героїв. Серед них Ігор Гордійчук. Це наш земляк, нині очолює Київський військовий ліцей імені Івана Богуна. Йому присвоєно звання Герой України. Ігор Гордійчук побував на відкритті виставки», –

розповіла жінка.

На переконання Віталія Коваля, музей має усі можливості стати додатковим джерелом доходів створеної Корецької територіальної громади.

«Музей користується популярністю. Лише за рік у закладі побували біля 7 тисяч відвідувачів. Це яскравий приклад того, як історичне надбання може стати частиною креативної економіки. Адже туристи, подорожуючи, відвідують цікаві місця, вони залишають кошти на місцях. Тому культурні пам’ятки можуть стати додатковим джерелом доходів громад»,

– додав Віталій Коваль.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: