fbpx
«Креативні книги» рівненської мисткині Олени Медведєвої оцифрували

«Креативні книги» рівненської мисткині Олени Медведєвої оцифрували

Діліться інформацією з друзями:

Вишивані книги відомої рівненської письменниці та майстрині Олени Медведєвої оцифровані. Роботу виконали фахівці Рівненської обласної бібліотеки в рамках проєкту «#Відомі_люди_Рівненщини».

Нова #цифрова_колекція «Креативна книга» Олени Медведєвої https://collections.libr.rv.ua/O_Medvedeva/index.html

Спеціалісти бібліотеки підготували для користувачів нову цифрову колекцію, що присвячена творчості Олени Медведєвої, рівненської майстрині вишивки, дитячої письменниці, журналістки, ініціаторки створення авторського видавництва книг ручної роботи «#Креативна_книга» та громадської організації «Центр креативу».

У колекції представлена творча біографія мисткині, презентовано її творчий доробок – артбуки, друковані книги, анімації. Всього – 100 цифрових копій робіт за 1991-2018 роки.

Особливе місце у колекції займають інтерв’ю з Оленою Медведєвою, присвячені історії створення вишиваних книг, діяльності видавництва «Креативна книга» та громадської організації «Центр креативу».

Цифрове зібрання містить не тільки повні тексти усіх публікацій про Олену Медведєву, віднайдених у фондах бібліотеки, але й посилання на цифрові публікації у інтернеті. До колекції увійшли копії статей з провідних інформаційних видань, відеосюжети та інтерв’ю з мисткинею.

Проєкт «Відомі люди Рівненщини. Цифрові колекції» започатковано бібліотекою у 2015 році. Його мета – збереження культурної та мистецької спадщини краян, оприлюднення та надання необмеженого доступу користувачам до унікальних надбань наших земляків.

«Для мене це ПОДІЯ! Бо тут мої серце, думки, ідеї, найсокровенніші моменти розуміння себе, час-час-час, підтримка, допомога рідних та друзів… Результат понад десяти оригінальних мистецьких років, який зумів відбутися на всі 100% і навіть більше.

Юрий Булгаков, спасибі Вам за титанічний труд зі збору всієї  інформації, оцифровування креативних книг та колосальне терпіння! Ваша фаховість вражає! Величезна подяка дирекції та колективу Рівненська обласна бібліотека на Лебединці за ініціативу, працю та перехід артбуків у цифру. Завдячуючи саме вам «Креативна книга»  житиме не одне століття. Низький уклін вам за це!

Сердечна подяка всім, хто був, є і буде поруч із рукотворними книгами!», – такий відгук написала Олена Медведєва на появу «Креативної книги» в цифрі.