Національна капела бандуристів України – запрошує рівнян на різдвяний концерт «Зимова казка». Найстарший творчий колектив України зі 105-річною історією.
Найстарший творчий колектив України зі 105-річною історією – Національна капела бандуристів України. 14 січня у Рівненському Міському будинку культури в рамках всеукраїнського концертного турне о 18:00 запрошує рівнян на “Зимову казку”.
Музиканти колективу
Капелу зараз складають 45 музикантів-чоловіків, що одночасно співають та грають на бандурах. Музиканти колективу вже більш як 100 років бережуть та несуть в собі той прадавній ген українського кобзарства, що притаманний лише нашому народу, і який, не дивлячись на всі намагання тоталітарних режимів знищити його, тільки загартувався та зміцнів. Кожен рік капела проводить конкурс, щоб відібрати до своїх лав найдостойніших, найталановитіших та найяскравіших, щоб і далі плекати цю унікальну культурну рису.
Також не оминула капелу жорстока і цинічна війна росії проти України: на цей момент 9 артистів капели бандуристів зі зброєю в руках захищають рідну землю від російської агресії в лавах Збройних Сил України.
«Зимова казка», яку представить капела 14 січня у Рівному – це унікальна програма, зазначають у колективі. Від решти концертних програм Капели бандуристів вона вирізняється ретельно відібраними колядками та щедрівками з усіх куточків України. Серед них, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні – і вся ця барвиста мозаїка складеться на сцені Будинку культури у цілісну картину справжнього зимового дива.
«Замість конферансу звучатимуть віншування та щедрування, що створює у глядача враження проведення концерту на «одному диханні», а ніжний жіночий вокал солістки Яни Ілларіонової, вплетений в суцвіття чоловічих голосів, додасть дійству неповторного колориту. Отже, не пропустіть, концерт Національної капели бандуристів України 14 січня у Міському будинку культури. Відчуємо казкову атмосферу музичного українського Різдва разом!» – запрошують на подію організатори.
14.01 / 18:00 – Рівне (Міський будинок культури)
Програма концерту розрахована на 1 годину 30 хвилин без антракту.
Квитки можна придбати за посиланням: https://rivne.karabas.com/ua/kapela-banduristiv-9/order/
Читайте також: За виготовлення та збут метамфетаміну п’ятеро рівнян потрапили на лаву підсудних
- Фундук з Рівненщини для Ferrero Rocher: як працює господарство «Сади Полісся»Підприємство «Сади Полісся», розташоване на території Великоомелянської громади Рівненщини, активно розвиває вирощування фундука, який постачає міжнародній компанії Ferrero Rocher. Господарство працює вже п’ятий рік, демонструючи ефективний підхід до агровиробництва.