fbpx

Ім’я дитині має обрати мама, у тата інша місія

Діліться інформацією з друзями:

Коли в родині готуються до появи малюка, одне з принципових питань, що хвилює майбутніх батьків, як назвати свою дитину. В деяких родинах існує традиція: онука мають звати так само, як діда.

Хтось орієнтується на святки, інші – на моду. Немало людей дають своїм малятам імена рідних людей, які хоч і відійшли в засвіти, але свого часу справили неабиякий позитивний вплив на життя майбутніх батьків. Чому так робити не варто, нашому журналісту розповіла позитивний сімейний радник, консультант-нумеролог Жанна Клемпуш.За її словами, ім’я дитині має обрати мама. Адже батько передає своєму нащадкові прізвище (потенції свого роду) й по-батькові (свої вміння, свою енергетику).
– Не рекомендується називати новонароджену дитину на честь померлого родича, навіть якщо ця людина була авторитетною та напрочуд доброю, – пояснює пані Жанна. – Бо програма життя цієї людини – з усіма перемогами й невдачами, радощами й болями, силами й захворюваннями, може автоматично стати програмою життя новонародженої дитини.
Тому нумеролог каже, що так само не варто давати ім’я дитині на честь будь-якої конкретної людини,– через ті ж обставини, що названі вище.
Доволі проблемним може бути життя дитини, названої також на честь когось із святих великомучеників.

– Кожній майбутній мамі Вищі Сили посилають допомогу у виборі імені для своєї дитинки,

але цей посил необхідно правильно відчути, – уточнює нумеролог. – Ім’я дається на все життя. І які секрети будуть закладені в імені, які дари й випробування, – такою буде й доля людини, її життєвий шлях. Зрештою, в будь-якому імені є свої позитивні й негативні вібрації, свої темні й світлі прояви. Інша річ – наскільки людина приймає своє ім’я, відчуває його й наповнюється отриманими здібностями та вміннями.
Наталія НИРКОВА

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»