fbpx

«ФеНоМенальне Рівне» набирає ходу зі старту

Зовсім недавно Рівненська фабрика нетканих матеріалів оголосила про початок п’ятого загальноукраїнського фотоконкурсу «ФеНоМенальне Рівне», а подія вже набула значного розголосу в соціальних мережах.

Ну і, відповідно, вже є перші учасники цьогорічних змагань фотомитців, які надіслали свої світлини на оцінку конкурсній комісії.

Представлені роботи змагатимуться у номінації «Міські краєвиди», до якої прийматимуться пейзажні фото, світлини парків та скверів, флори та фауни нашого міста. Але «ФеНоМенальне Рівне» – це конкурс для фотохудожників різних напрямів та смаків.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Нагадаємо, що учасники можуть подати свої роботи також і в номінаціях «Рівняни та рівнянки» (портретна зйомка, соціальне фото), «Вулицями Рівного» (стріт-фото, фото архітектури, культурних та історичних пам’яток). Окремо від дорослих змагаються юні фотографи віком до 16 років. Ну а ті митці, які крім фото люблять й інші види творчості, можуть виготовити з нетканих матеріалів фабрики свій власний художній виріб, сфотографувати його та надіслати на участь у номінації «Твори, тестуй, фотографуй».

Знімки на конкурс приймаються до 5 вересня цього року. А для переможців та й всіх учасників «ФеНоМенального Рівного» організатори, як завжди, приготували цінні та цікаві призи й подарунки. Призовий фонд цього року складатиме щонайменше 30 тисяч гривень. До того ж з учасників не знімається вступний внесок.

Отож всіх охочих принагідно запрошуємо долучитися до цього чудового фотоконкурсу, отримати за підсумками гарантований подарунок від організаторів, а ще – здобути славу одного з кращих фотографів Рівного! З усіма подробицями конкурсу «ФеНоМенальне Рівне» можна ознайомитися на сайті «нетканки»

Чекаємо на вас!

Олександр СУБОТ