fbpx

Дитячим святом на Фабричній,16 заправляв кіт Феномен

Ось і у двір на Фабричній, 16 у Рівному завітало свято. І хоча його влаштували для діток, театралізованому дійству, яким заправляв живий прототип талісмана Фабрики нетканих матеріалів – кіт Феномен, раділи однаково як малеча, так і їхні батьки.

Приводом для свята послужило офіційне відкриття облаштованого за кошти міста дитячого майданчика. До цього, щоправда, долучився й депутат Рівнеради Богдан Гапяк. І не лише тим, що посприяв встановленню ігрових конструкцій у донедавна занедбаному дворі двох гуртожитків. Міський обранець за власні гроші впорядкував територію, де раніше стояла подоба фортеці, що служила притулком для п’яничок і наркоманів.

А позавчора Богдан Гапяк влаштував для діток довколишніх будинків насичене всілякими розвагами дозвілля, яке увінчалося пригощанням малечі солодощами.

© Газета “7 днів” / Богдан Гапяк.

– Свято для діток організував не заради якогось піару,– каже Богдан Гапяк.– Просто сам маю малолітню внучку і знаю ціну дитячого щастя, ціннішого за яке немає нічого у світі. Зрештою, облаштування дитячого майданчика – теж вагомий привід для свята. Приємно, що таких оказій порадіти у мешканців Фабричної стає дедалі більше. Вулиця, яка раніше була забутою Богом і людьми околицею міста, перетворюється на затишний куточок Рівного. Тут за останні роки не лише дорогу нову постелили, а й збудували сучасні дитячі і спортивний майданчики. Крім того ми облаштували гарну зону відпочинку біля Фабрики нетканих матеріалів, де реставрували і запустили фонтан. Отож, тепер не соромно людей запрошувати на започатковане нами свято вулиці Фабричної.

Олександр СУБОТ

Пряма мова

© Газета “7 днів” / Міський голова Рівного Володимир Хомко.

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Дитячий майданчик у дворі гуртожитку на Фабричній, 16 – чудовий приклад співпраці депутата, громадськості та влади. А звідси й чудовий результат, який, очевидно, вплине на авторитет депутата. І, з моєї точки зору, абсолютно заслужено. Що стосується вулиці Фабричної взагалі, то зверніть увагу на те, скільки нового тут з’явилося за останні роки. Гляньте-но на сучасний спортивний майданчик, який ми недавно збудували. В кожному районі міста, де є активний і авторитетний депутат, зараз відбуваються такі позитивні зміни. І, на жаль, є приклади, коли все навпаки.