fbpx

Дитяче хобі жительки Рівного сформувалося у персональну виставку

Діліться інформацією з друзями:

У  рамках   широкомасштабного проєкту галереї  «Євро-Арт» для талановитих» ми презентуємо персональну виставку рівнянки Наталії Абросімової «ІНЬ-ЯН».

Наталія Абросімова народилася 05.07.1977 року у родині рівненських інженерів. Ще під час навчання у школі, пригадує, найкращим відпочинком і насолодою для неї було саме малювання. Справжнє диво трапилося, коли жінка вперше привела на заняття до Художньої студії «Євро-Арт» свого тоді ще 9-річного сина. Саме тоді вона й зрозуміла: це її стихія… Випускниця будівельного факультету РДТУ (спеціальність: водопостачання і каналізація) прийняла тоді для себе непросте, але доленосне рішення: дитячий потяг до малювання з роками не проходить, тож своїй мрії варто присвятити ціле життя! Вона розпочала творити під опікою керівників наших художніх студій Анатолія Іваненка та Анни Вітрук. 

Це друга персональна виставка мисткині у «Євро-Арті» (вперше ми мали змогу познайомитися з її творчістю у 2019 році). Нині ж художниця презентує майже п’ять десятків пейзажів, натюрмортів і портретів у техніці олійного живопису. Усі роботи написані протягом останніх трьох років.

Цікава річ! Наталія завжди прагнула у житті гармонії, певно, звідси і її зацікавленість філософією, психологією, астрологією, ну мерологією. Її «Інь-Ян» – як символ творчої єдності протилежностей у Всесвіті. Це і безліч представлених жіночих образів різних стихій і знаків зодіаку, що показує багатогранність жінки, і 60 чоловічих образів в «колоді асоціативних карт». Жінка, інь, – як холод, пасивність, меланхолійність, потойбічність, і чоловік, ян, – як позитивність, тепло, світло, активність, оптимізм. Ця взаємодія підтримує рівновагу і гармонію світу.

«Приступаючи щоразу до роботи над новою картиною, я не формулюю собі ніяких «філософських завдань». Свідомість просто включається у процес творчості. Мій власний настрій під час роботи диктує вибір кольорових комбінацій, а думки відриваються від буденних земних клопотів та вирушають у політ-пошук гармонії. Бо гармонія має бути у всьому, вона важлива, навіть у простих речах»,

– зізнається художниця.