Домашні рослини, які виживуть у всіх

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Якщо ви людина, яка регулярно організовує поховання домашніх рослин, то існують вазонки, які ніхто не зможе вбити.

Навіть ви.

Хлорофітум чубатий (рослина павука)

Хоча ця рослинка і любить прямі сонячні промені, виживає вона при різноманітному освітлені й взагалі пристосована жити в дуже різних умовах. Тож ви точно зможете за нею доглядати.

Як доглядати. Бажано розмістити там, де рослина отримує прямі сонячні промені. Влітку поливайте регулярно. А взимку кількість води можна зменшити.

Важливо: тримайте рослину якомога далі від холодних протягів. Не ставте горщик з рослиною біля кондиціонера.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Алое

Всім відома рослина, за якою легко доглядати, якщо знати пару секретів.

Як доглядати. Коли будете висаджувати алое, візьміть ґрунтову суміш для кактусів. Рослина потребує багато світла, тож розмістіть горщик якомога ближче до вікна. Алое дуже не любить воду, що застоюється. Тому важливо обирати горщик з дренажними отворами. Поливати лише коли ґрунт повністю висохне.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Заміокулькас

Майже безсмертна рослина. Якщо у вас помирає все, то вам точно варто про неї замислитись.

Як доглядати. Рослина не потребує багато світла, тож чудово підходить для офісних приміщень, які не мають вікон. Якщо ви бачите, що листя пожовкло, це означає, що ви поливали рослину занадто часто. Перед поливанням перевірте, чи ґрунт повністю висох.

Філодендрон

Не потребує багато уваги. Прекрасний варіант для тих, хто хоче навчитися доглядати за рослинами.

Як доглядати. Філадендрон може бути гарним перехідним домашнім улюбленцем для тих, хто хотів би навчитися більшому в догляді за рослинами. Його треба поливати, коли перші 2,5 сантиметри ґрунту висохли. Ви можете перевірити вологість ґрунту пальцем. Якщо листя виглядає прив’ялим, то це означає, що ви або перелили, або недолили рослину. Виправити це допоможе чіткий графік зволоження. Навесні та влітку раз на місяць варто поливати філодендрон разом із рідкими добривами. Восени та взимку це варто робити кожні 6-8 тижнів.

Фітонія

Ця рослина любить воду. Та якщо ви весь час переливаєте свої рослини, то з нею потоваришуєте.

Як доглядати. Для цієї рослини підходить торф’яний ґрунт, тому що він гарно утримує вологу. Щоб коріння не підгнивало, купуйте горщик з дренажними отворами. Поливайте, коли бачите, що ґрунт вже висох. Також збризкуйте водою листя – воно любить вологу.

Ксенія БОЙКО

Діліться корисною інформацією з друзями: