Чорнобривці допоможуть підготувати грядки до нового сезону

Діліться корисною інформацією з друзями:

Усі ми знаємо ці ароматні квіти, які найчастіше використовують для декору садової ділянки чи подвір’я. Однак, досвідчені городники та дачники застосовують їх і для удобрення грунту та насичення ділянки поживними речовинами.

Після завершення дачного сезону дуже важливо збагатити ґрунт корисними речовинами, аби наступного року отримати гарний врожай. Використання чорнобривців з цією метою – це простий та недорогий спосіб. Ця квітуча рослина здатна добре наситити грядки великою кількістю мікро- і макроелементів. У тому числі азотом, фосфором і калієм. Крім того, чорнобривці допоможуть поліпшити структуру ґрунту, зроблять його пухким і м’яким.

Чорнобривці допомагають боротися з таким бур’яном, як пирій повзучий. Дачники знають, як важко його вивести.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Якщо закопати рослини на території садової ділянки, вони відганятимуть паразитів, які зимують у ґрунті. А з приходом весни завдають садовим та городнім культурам шкоди.

Крім того, різкого запаху чорнобривців не люблять різні гризуни, як-от: попелиця, клопи, капустянка, блішки, колорадський жук. Вони змушені залишати місце, на якому ростуть ці квіти.

Чорнобривці добре захищатимуть від хвороб та шкідників й інші квіти. Для прикладу, троянди. А також захистять томати, перець, цибулю-порей, моркву, полуницю, картоплю, огірки та сприятимуть підвищенню їхньої врожайності.

Щоб використовувати чорнобривці в якості сидератів, їх бажано подрібнити, але можна використовувати й цілі пагони.Перш ніж розкладати чорнобривці на грядки, важливо перевірити, щоб на них не було ознак хвороб і комах.Отриману мульчу необхідно рівномірно розкласти на грядки. За зиму чорнобривці перегниють і підготують ґрунт до нового дачного сезону.

Марія МАТВІЙЧУК