fbpx

Будуємо плани на майбутнє – гороскоп на тиждень

Діліться корисною інформацією з друзями:

Будуємо плани на майбутнє – гороскоп на 20-26 березня.

Овен. На перший план вийде вирішення фінансових питань. Кількість потенційних партнерів може збільшитися. Але не забувайте виявляти обережність у спілкуванні з колегами та родичами, є ризик ненавмисне образити.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Телець. Багато хто захоче здійснити свою дитячу мрію та кардинально змінити сферу діяльності. Однак більш сприятливий період для кар’єрних експериментів розпочнеться трохи згодом.

Близнята. Можете знайти впливових покровителів. Рекомендуємо не сидіти вечорами вдома, а відгукуватись на будь-які прохання про допомогу. Ймовірно отримаєте багато вигоди з найнесподіваніших джерел.

Раки. Досягнете певних висот, але за умови не поспішати з висновками. Головна небезпека – це плітки. Не надавайте великого значення думці оточуючих. Думайте своєю головою і не розказуйте нікому про свої плани.

Леви. Особисте життя вийде на перший план. Будете поглинуті проблемами старших родичів і досягненнями дітей. Щодо кар’єри, то тут не доводиться чекати великих злетів.

Діви. Вам не завадить навчитися відключати емоції і слідувати лише логіці. Особливо якщо будете відчувати тимчасові проблеми одночасно у кількох сферах життя. І ще: у фінансових питаннях виявіть стриманість.

Терези. Ви щасливчики, адже будете перебувати у піднесеному настрої. Навіть заздрісники не зможуть вивести вас з рівноваги. Тож займіться кар’єрою.

Скорпіон. Період не для відпочинку. Виявіть особливу обережність за кермом, а краще взагалі відмовтеся від далеких поїздок будь-яким транспортом. Не піддавайтеся депресії та не особливо навантажуйте себе роботою.

Стрілець. Зосередьтеся на пошуках другої половинки, якщо ще не знайшли пари. Ті ж, хто вирішив поставити на перше місце кар’єру, можуть насолоджуватися передчуттям безбідного майбутнього. Саме зараз ви стаєте господарями своєї долі, тож не пропустіть низку щасливих можливостей.

Козоріг. Варто поставити своє життя на паузу. Виняток можуть становити лише робочі поїздки, які не можна скасувати. Настає період переосмислення, тож не поспішайте з висновками.

Водолій. Необхідно знайти додаткове джерело прибутку. На жаль, пошуки не принесуть належного результату. В особистому житті обійдеться без катастроф, проте не виключені невеликі суперечки на побутову тему.

Риби. Невдовзі випаде щасливий шанс не лише виправити своє матеріальне становище, але й самореалізуватися. Зверніть увагу на здоров’я, щоб воно не перешкодило реалізації ваших планів.