Благодійна фотовиставка у бібліотеці Рівного допоможе збудувати дитячу клініку

Діліться корисною інформацією з друзями:

Жителі Рівненщини живуть в досить непростий, нелегкий і непевний час. Перед ними постають все нові і нові виклики. Життєві труднощі та негаразди ніби не залишають вибору – ми змушені зосереджуватися на вирішенні нагальних потреб.

То ж часто для пересічного українця найбільш актуальним стоїть завдання забезпечити себе і свою сім’ю усім необхідним, щоби «втриматися на плаву». Багатьом з нас сьогодні можливо зовсім не до мистецтва. І все ж!

Варто лиш відволіктися від життєвих турбот і на мить оглянутись навколо себе,  як нас переповнять  позитивні емоції. Чаруюча краса Божого творива торкнеться струн нашого єства і забринить в душі мелодією лісів, полів та гір.

Саме через 40 світлин, представлених на виставці, ви почуєте цю мелодію і познайомитеся з поглядом автора на оточуючий нас світ. Вас не залишать байдужими пейзажі з різних куточків нашої планети, бо в кожній світлині ви побачите прекрасного Художника та Архітектора, Який так мудро все створив. 

Фотографія для Івана Мулика стала не просто мистецтвом і захопленням, не лише хобі та професією, а частиною життя. То ж автор радо поділиться з нами своїми емоціями та позитивним настроєм через фото.

По закінченню виставки кожен зможете придбати будь-яку представлену світлину на виставці. Усі кошти підуть на будівництво Дитячої онкологічної клініки «Усмішка Тимоші».

Тому на виставці нас чекає цікавий гість, від якого Ви про все дізнаєтесь.Чекаємо Вас на цьому передноворічному святі і гарантуємо Вам прекрасний настрій,  нові знайомства, цікаве спілкування і подарунки від автора.

Музичний супровід заходу – Корнійчук Вікторія (фортепіано), Гребенець Анна (скрипка).

Ведучий заходу – Ігор Левценюк, пастор церкви «Віфанія» (місто Дубно).

Організатори та співорганізатори: Школа фотографії «У фарватері істин», Рівненська обласна наукова бібліотека та автор виставки Рівненський фотограф Іван Мулик.

Відкриття благодійної виставки-ярмарку фотографа Івана Мулика «Хто рівний тобі?»Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

29 грудня 2021 р. о 16 годині, (відділ мистецтв, ІІІ поверх).

Контактні дані: тел. +380677765108, Е-mail: [email protected] (Іван Мулик),

або 62-06-47 (Хамедюк Анжела, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека)