fbpx

“Beauty place” пропонує послуги “у чотири руки”

Якщо запитати жінку, чи є у неї свій перукар, косметолог, майстер манікюру, швидше за все вона відповість ствердно. І це не залежить від віку чи соціального статусу. Адже мати свого фахівця, який регулярно допомагає в догляді за собою, збереженні краси і привабливості,– не лише привілей, а й необхідність. Салон “Beauty place” пропонує послуги “у чотири руки”.  Стати найкращою територією краси і привабливості для кожної клієнтки – місія майстрів.

Тут для цього є всі умови: кваліфіковані майстри, які постійно вдосконалюються, професійний сучасний інструментарій, обладнання і засоби, приязна, гостинна атмосфера та готовність йти назустріч побажанням клієнтів.

– Мені хочеться у своєму салоні надавати максимально можливий перелік послуг,– розповідає власниця закладу пані Юлія.– Я професійний косметолог, ще у нас працюють перукарі, кожен з яких має певну спеціалізацію (колорист, барбер тощо), майстри манікюру і нігтьового дизайну, бровист, майстер з нарощення вій. Ми стараємось, щоб наш гість, завітавши до «Beauty place», міг отримати в одному місці усі необхідні доглядові та корекційні бюті-послуги за мінімальний час.

Тут не просто декларують, а роблять те, що обіцяють. Нещодавно почали практикувати послуги «в чотири руки». Тобто одночасно можна зробити кілька процедур. Наприклад, педикюр і стрижку. Або манікюр і доглядову процедуру для волосся.

– Усі ми дуже заклопотані,– продовжує розповідь моя співрозмовниця.– Жінки багато часу присвячують роботі, будують кар’єру, відкривають для себе нові сфери діяльності, приділяють час родині, вихованню дітей, виконують домашні обов’язки, мають додаткові хобі та зацікавлення. Звісно, хочеться завжди мати гарний вигляд, а на це бракує часу. Тому ми й запровадили таке надання кількох послуг одночасно. Завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, і за попередньою домовленістю майстер може почати свою роботу й о 6 чи 7-ій годині ранку. Нещодавно стартувала послуга «масаж у чотири руки». Усі, хто спробував, залишилися задоволеними. Наша масажистка за фахом реабілітолог, тому може дати певні поради щодо стану здоров’я тим, хто цього потребує.

Послуги, що завжди популярні в будь-якому салоні,– перукарські. У «Beauty place» надають не лише базовий перелік: стрижка, укладка, фарбування. Тут кожен майстер-перукар має свою певну спеціалізацію: колорист, барбер-шопер, фахівець з салонного догляду та відновлення волосся. Тому, замовляючи ту чи іншу послугу, клієнт отримує максимальний результат. Крім «наведення краси» кожен майстер надасть максимум інформації про можливості укладки для тієї чи іншої стрижки, правильний догляд саме за вашим типом волосся чи шкіри, про доглядові новинки та модні тенденції у своїй сфері. І це ще одна фішка «Beauty place» – максимально широке спілкування з клієнтом, аби людина відчула, що це мій майстер, який не просто робить манікюр чи фарбує мені волосся, а намагається зробити максимально добре саме мені.

– Ми не лише виконуємо свою роботу, а й несемо відповідальність за результат,– уточнює пані Юлія.– Саме тому в нашому салоні практикуємо попередню безкоштовну консультацію клієнта, що звертається до нас вперше. Наприклад, якщо людина потребує допомоги косметолога, попередньо зустрічаємось і обговорюємо, що саме цікавить клієнта. Я оглядаю шкіру, роблю попередню діагностику, розпитую про спосіб життя, харчові звички, прийом медикаментів тощо. Такі консультації потрібні, адже не завжди те, чого людина прагне, для неї безпечно. Адже з кольору шкіри чи її стану можна зробити висновок про певні внутрішні проблеми організму, про які людина може й не здогадуватися. Краще я втрачу клієнта, ніж нашкоджу йому. Коли жінка йде на фарбування волосся, так само бажано попередньо проконсультуватися. Адже для різних типів волосся потрібні різні методики фарбування, препарати. Майстер може порадити клієнтові те, що краще йому підійде, матиме ліпший вигляд. 

У роботі використовують лише професійні косметичні продукти, що мають сертифікати про якість і безпеку. Крім того, усі фахівці салону «Beauty place» постійно вдосконалюються, підвищують свою кваліфікацію на спеціальних курсах, майстер-класах і тренінгах. Адже справжній профі завжди в курсі подій, росте і вдосконалюється. А всі разом вони команда однодумців, які дарують красу.

– Сприймаємо клієнтів як гостей,– зазначає пані Юлія.– Намагаємося завжди мати відгук. Маємо у вайбері групу, де кожен може прокоментувати послуги, які йому сподобались чи не сподобались, записатися на консультацію чи обрану процедуру, дати пораду чи запитати щось. Також там інформуємо про особливості тих чи інших ритуалів краси. Між собою обмінюємося інформацією, спілкуємося. Це не просто група, де спілкуються майстри і клієнти, це спільнота однодумців. Адже всі ми прагнемо одного й того ж – зберегти і примножити красу і привабливість.

Наталія НИРКОВА

Щоденний догляд – поради спеціаліста Як зберегти молодість та красу