Андрій Макаревич вперше виступить у Рівному з джазовим проєктом «YO5»

6 травня о 20 годині в Рівненському міському будинку культури виступить легендарний Андрій Макаревич зі своїм джазовим проектом «YO5». Концерт організовує відома концертна агенція «TIKHONOV сoncert and event agency».

Фронтмен «Машины времени» в джазі вже понад 15 років. За цей чималий термін він встиг співпрацювати з десятком іменитих музикантів. Якщо в попередніх своїх проектах Макаревич віддавав перевагу біг-бенд з духовими групами і декількома вокалістами, то тепер вирішив спробувати щось цілком протилежне. У «YO5» всього п’ять музикантів, проте вони готові дати фору цілим оркестрам, адже кожен учасник колективу ─ справжній майстер своєї справи.

В програму «YO5» входять як культові пісні «Машины времени», так і композиції з сольних проектів її лідера. Презентація нової програми відбулася восени 2015 року. В рамках концертного туру музиканти відвідали Швецію, Фінляндію, Німеччину, Швейцарію, Ізраїль, Грузію, Голландію і Бельгію.

Однак Макаревич не планує зупинятися на досягнутому і з великою завзятістю розширює географію шанувальників колективу.

Продаж квитків уже стартував на ресурсі https://igogo.com.ua/. Усі квитки, куплені на igogo, застраховані. Людям обіцяють повернути кошти у випадку перенесення події.

Доступні до викупу 400 квитків. Вартість від 500 до 2500 гривень. придбати квиток можна ТУТ

Діліться корисною інформацією з друзями: